Charles i Keith: I nadchodzi wiosna!

Kolekcja obuwia wiosennego Charles & Keith przyciąga swoim wyrafinowaniem i wyrafinowaniem, takim jak ciepłe i świeże wiosenne powietrze po długiej i mroźnej zimie. Wyższość arystokratyczna przejawia się dzięki wstawkom klasycznego haftu i jasnych, bogatych odcieni zamszu i satyny.

Kolorowe kamienie w odcieniach ognistej czerwieni, szmaragdu i fuksji ze złotem; błyszczące szpilki ozdobione kryształkami i oryginalny haft sprawiają, że kolekcja przyciąga uwagę. Olśniewający luksus wyraża blask luksusowej skóry i żywego zamszu.

Kolekcja Grand Soiree koncentruje się na serii bardzo modnych produktów dla kobiet, przenosząc urok na zupełnie nowy poziom. Linię skutecznie uzupełniają sandały na platformie, buty na otwartym obcasie i czółenka.

Kolekcja Natura składa hołd wyrafinowanemu kunsztowi oraz lekkim i beztroskim elementom duszpasterskim i górskim. Kolory - ziemisty, wielbłąd, brązowy, musztardowy, buty - białe buty na wysokiej platformie i buty z otwartym czubkiem. Uzupełnieniem kolekcji jest najlżejszy zamsz, miękka skóra i umiejętnie wykonane wzory.

Obejrzyj wideo: The myth of Sisyphus - Alex Gendler (Kwiecień 2020).