Harry Winston: wspiera edukację młodzieży

Legendarna amerykańska marka biżuterii i producent zegarków Harry Winston zaprezentował swoją najsłynniejszą i najdroższą biżuterię w ramach kampanii charytatywnej START. Wydarzenie to miało na celu zebranie funduszy na pomoc młodym ludziom na Bliskim Wschodzie, którzy nie mają środków na zdobycie wykształcenia.

Wśród gości honorowych, którzy wzięli udział w wydarzeniu charytatywnym, byli: Fayza Meissar Alireza, szejk Paul Al Saba, szejk Mubarak F. S. Al Saba, Rami Alturki i Osman Sultan. Po obiedzie w hotelu Mina A'Salam odbyła się ceremonia wręczenia stypendiów START.

Obecni mogli zobaczyć rzadką markową biżuterię i zegarki, w tym 70.45-karatowy Naszyjnik Paraiba i Diament, wykonany w jednym egzemplarzu oraz 65.68-karatowy Szafirowo-Diamentowy Pierścionek z Szafirem i Diamentami.

Wieczór zakończył się aukcją, podczas której sprzedano dzieła sztuki i towary luksusowe, w tym dwie godziny przekazane przez Harry'ego Winstona.

Obejrzyj wideo: Top 4 Reasons For Deflation BEFORE Hyperinflation - Hidden Secrets Of Money Episode 6 Mike Maloney (Styczeń 2020).