Kopciuszek na lodzie

MIĘDZY PAŹDZIERNIKIEM 2 DO 5 PAŹDZIERNIKA, KAPITAŁ EMIRATYCZNY ZATRZYMA SIĘ W ATMOSFERZE TALII. TE DNI W KRAJOWYM CENTRUM WYSTAW I KONGRESÓW W ABU DABI (ADNEC) ZOSTANIE LODOWA WYKONANIE ŚWIATOWEGO ZESPOŁU „IMPERIAL ICE STARS”

Jedna z najbardziej kolorowych produkcji trupa Kopciuszek na lodzie obiecuje zadziwić publiczność wirtuozowskim jeżdżeniem na łyżwach i tańcu, akrobatycznymi i akrobatycznymi wyczynami, oszałamiającymi efektami specjalnymi i kostiumami o olśniewającym pięknie. Wszystko to jest nowoczesną interpretacją klasycznej fabuły, z powodzeniem pokazaną w 22 krajach świata. Koncentrujemy się na historii miłosnej uroczej prima baleriny i syna lorda Mayora, najbardziej godnego pozazdroszczenia pana młodego w mieście. Siostry i macocha głównego bohatera budują różnego rodzaju intrygi, starając się odwrócić uwagę młodego mężczyzny. Jednak mimo wszystko nadchodzi triumf prawdziwej miłości. Pomagały mu także magiczne moce cygańskiej wróżki i ojca Kopciuszka, zegarmistrza miasta.

Spektakl wystawił Tony Mercer, światowej sławy twórca teatru na lodzie, i Eugene Platov, mistrz olimpijski w łyżwiarstwie figurowym i czterokrotny mistrz świata. W skład zespołu kreatywnego weszli także rosyjska gimnastyczka olimpijska Aleksiej Nemow i bułgarski duet sportowy Albina Denkova i Maxim Stavitsky.

Imperial Ice Stars, założony w 2004 roku przez Jamesa Kandalla, wiodącego producenta koncertów w Azji i Australii oraz Tony'ego Mercera, zyskał nienaganną reputację wśród publiczności i profesjonalnych krytyków dzięki wydaniom o niezrównanej jakości. Przedstawiając oryginalną interpretację klasycznych fabuł, aktorzy przenieśli bajki dla dzieci na nowy poziom, wzbogacili je estetycznym pięknem, przyciągając uwagę dorosłej publiczności. Gwiazdy serialu zostały już nagrodzone owacją na stojąco przez ponad 4 miliony widzów na pięciu kontynentach. Przedstawienia odbywały się w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie, w tym Alberthall i Sadlers Wells Theatre w Londynie, Esplanade w Singapurze, Arts Square w Montrealu i Monte Casino w Johannesburgu.

Światowa premiera „Kopciuszka na lodzie” odbyła się w 2008 roku w Nowej Zelandii. Spektakl zawiera wdzięczne łyżwy, unikalny styl narracji, różnorodne i złożone elementy. Dzięki tej produkcji wieczna historia zyskała nowy urok i oryginalność, którą wszyscy widzowie stolicy emiratu będą w stanie docenić. Khumaid Mathar Al Daheri, dyrektor handlowy ADNEC, powiedział: „Imperial Ice Stars otwierają nowe horyzonty w gatunku tańca i całej branży rozrywkowej. Z przyjemnością prezentujemy ten popularny program publiczności w Abu Zabi. Ponieważ spektakl jest przeznaczony dla widzów w każdym wieku, oczekujemy rekordowy popyt na to. W związku z tym opracowano dogodny harmonogram składania wniosków. ” Spektakl trwa 145 minut, z jedną przerwą. Drzwi zamykają się 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Obejrzyj wideo: Kopciuszek-Bajka po polsku (Luty 2020).