Linie Emirates Airline Airlines rozpoczynają codzienne loty do Kijowa

Emirates Airline, krajowa linia lotnicza Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ogłosiła rozszerzenie swojej sieci lotów do Europy Wschodniej.

Od 16 stycznia 2014 r. Codzienne loty będą uruchamiane do Kijowa, stolicy Ukrainy. Zostaną one przeprowadzone przez samoloty Airbus A340-500.

Zatem dla kraju o populacji 45 milionów nowe perspektywy otwierają się na rozwój biznesu i turystyki. Oczekuje się również, że dzięki nowemu lotowi mogą wzrosnąć dostawy materiałów budowlanych, stali, sprzętu inżynieryjnego i części zamiennych do samolotów. Warto przypomnieć, że Ukraina jest także potęgą rolno-przemysłową i głównym eksporterem oleju słonecznikowego, producentem zbóż i cukru. „Oferujemy codzienne bezpośrednie loty na Ukrainę do Dubaju oraz dogodne połączenia z Azją Południowo-Wschodnią i Indiami, a także do Australii poprzez partnerstwo z krajowym przewoźnikiem Qantas” - powiedział Hubert Frach, starszy wiceprezes ds. Operacji handlowych na Zachodzie .

Codzienne loty zakodowane za pomocą EK171 odlecą z Dubaju o 17.15 i przybędą do Kijowa o 20.35. Lot powrotny odleci ze stolicy Ukrainy o 22.10 i dotrze do miejsca docelowego o 04.55 następnego dnia. Zaoferuje pasażerom 12 coupé w pierwszej klasie, 42 wygodne miejsca w klasie biznes i 204 miejsca w klasie ekonomicznej. Limit bagażu wynosi odpowiednio 50, 40 i 30 kg.

Obejrzyj wideo: Ask the Crew. Poland. Emirates Airline (Luty 2020).