Esther hash

NIEMIECKI MODEL ESTHER HASH ZOSTAŁ WYBOREM EDYCJI. WSTĘPNA GWIAZDA ŚWIATA POCZĄTKI POCZĄTKUJĄCE KARIERĘ W ŚWIETNYM WYSTAWIE. JESZCZE JESZCZE SKRZYDŁO OTWIERAło I ZAMYKAło DEFILER ROBERTO CAVALLI I DOSTAŁO ULUBIONYCH KARL LAGERFELD.

Warto zauważyć, że niemiecki model został zauważony przez skautę Claudię Midolo, która kiedyś pomogła rozpocząć karierę Tony'ego Garrna. Po podpisaniu umowy z lokalną agencją Modelwerk Esther zwróciła uwagę większej pary Next w Paryżu, która odegrała decydującą rolę w jej przyszłej karierze. Świeży, niewinny obraz piękna zakochał się w wielu projektantach. Już w sezonie jesienno-zimowym 2013 roku Esther wystąpiła na pięćdziesięciu koncertach. Na pokazie Bottega Veneta pojawiła się w czarnej obcisłej sukience i sznurowanych butach. Łuk uzupełnia sprzęgło średniej wielkości. Za kulisami pokazu Maxa Mara Esther wygłupiała się i dobrze bawiła ze swoimi przyjaciółmi, wizażystkami i fryzjerkami, koordynatorami pokazów i projektantami. Łatwo było jej przejść przez wąską, oświetloną scenę. Z łatwością dziewczyna pokazuje raczej „ciężki” trend przewymiarowania w tym sezonie. Jej kokardka to szeroki płaszcz w kolorze piasku z brązowymi skórzanymi wstawkami wzdłuż linii ramion, złota sukienka i sznurowane buty. Wizażyści postanowili nie pocieszyć obrazu i zdecydowali się na delikatny pastel: odcienie bzu i jasnopomarańczowa pomadka, jakby trochę rozmazana na ustach. Temat złota był również istotny w kolekcji Marc Jacobs. W tym łuku skrócona kurtka futrzana zostanie narzucona na ramiona Esther (jesienią oczywiście futro jest modne, można je znaleźć w czarnych, beżowych, ciemnoniebieskich i zielonych odcieniach Matthew Williamson - wyd. Ok.). Model szybko i łatwo porusza się w beżowych butach ze stabilnymi obcasami. Marc Jacobs rozcieńczył obraz Esther krótką brązowowłosą peruką i wprowadził do niego teraz modne „kocie” oczy. Oczywiste jest, że dziewczyna ma bardzo krótką fryzurę, dodaje entuzjazmu do czarującego stylu. Jacobs kocha złoto, więc jego kolekcje po prostu „świecą”. A Hash wnosi cały ten blask do koncertu Marc by Marc Jacobs.

Tygodnie mody jesień-zima 2013 stały się dla Esther głównym krokiem na drodze do sławy. W Mediolanie i Paryżu ponad dwadzieścia razy stanęła na podium. Poczynając od Prady, Marni i Jil Sander we Włoszech, model wykonał jeszcze trzy pokazy i pojechał do Francji. W Paryżu głównym dziełem Esther było otwarcie Valentino, co wywołało pogłoski o jej udziale w kampanii, a także pokazy Chanel i Alexandra McQueena. Na wystawie Emilio Pucci dziewczyna wyróżniała się szczególnie jasno. Projektanci podkreślili harmonię jej nóg z wysokimi butami, charakterystycznymi w kolekcji.

Luźne włosy z grubymi grzywkami dobrze uzupełniają seksowną kokardkę. Pod koniec pokazów fala uznania wzrosła w Esther: po pierwsze, Models.com i Coacd, które umieściły model w „pierwszej dziesiątce” najlepszych nowicjuszy, zwróciły na niego uwagę. W Edynburgu piękno wzięło udział w tradycyjnym pokazie Chanel, na który Karl Lagerfeld wybiera tylko ulubionych, i dwukrotnie weszło na wybieg. Aby stworzyć katalog kolekcji przed jesienią Céline 2013, dyrektor kreatywny Domu, Phoebe Filo, uczynił Esther centralną postacią.

Wśród innych minimalistycznych stylów wyróżnia się sylwetka ze skórzanym topem ze śnieżnobiałym stójką i szerokimi czarnymi spodniami. W 2013 roku Models.com umieściło Esther w „pierwszej dziesiątce” najlepszych nowych twarzy w branży modowej. Model znajduje się również na gorącej liście światowego podium, a niemiecka gazeta The Bild nazwała go „jedną z najbardziej wpływowych osób” w Niemczech w 2013 roku. W sportowej kokardce od Lacoste dziewczyna wygląda harmonijnie i łatwo. Asymetryczny zamek i szeroka linia ramion - projektantka Felipe Oliveira Baptista odgadła trendy jesieni. Wybrał tradycyjny materiał pique Lacoste na cześć 80. rocznicy Domu. Zainspirowany polarnymi górami lodowymi, Baptista ubrał modele w czarno-białe i różne odcienie szarości. Kolekcja haute couture Valentino, stworzona w jednym z najbardziej prestiżowych atelier Rzymu, zachwyciła podczas Paris Fashion Week. Projektanci domu, Maria Grazia Kiuri i Pier Paolo Piccioli, stworzyli 56 obrazów, które są przykładem najlepiej wykwalifikowanego rzemiosła i triumfu współczesnego ducha Valentino. Na Esther, długa tweedowa sukienka z cienkimi ramiączkami, uzupełniona lekkimi butami. W nowym roku modelka zostaje zaproszona na pokaz najbardziej znanych domów mody. Dlatego życzymy jej powodzenia i zostaną zainspirowani nowymi zdjęciami w 2014 roku!

Obejrzyj wideo: Aserejé The Ketchup Song Spanish Version - Las Ketchup (Luty 2020).