Spikes Mawi

Na cześć dekady brytyjski DOM BIŻUTERII MAWI STWORZYŁ KOLEKCJĘ BIŻUTERII, W KTÓREJ ZNAJDUJĄ SIĘ SZCZEGÓŁY MARKI - WYRAŹNE CHIPY PRACY PROJEKTORA MAVI KIVA. POZNAJ JE NA CAŁYM ŚWIECIE. WYBÓR REDAKCYJNY - RÓŻOWY ZŁOTY PIERŚCIEŃ Z KOLEKCJAMI I TRENDEM.

Mavi Kivom, która urodziła się w „Perle Indii” Manipur, zadebiutowała kolekcją torebek i biżuterii podczas London Fashion Week w 2003 roku. Nowoczesny, eklektyczny design przyciągnął uwagę opinii publicznej i British Fashion Council. To on przez następne trzy sezony przyznał projektantowi prestiżową nagrodę New Generation Award, a domy towarowe Harrods, Selfridges, Barneys, Liberty i Browns walczyły o jej kolekcję.

Prezentowany pierścionek z kolekcji Rebel Rock wykonany jest z różowego złota. Dwa duże kolce hematytowe są zgodne z łańcuchem strukturalnym. Na wierzchu znajduje się duży czerwony kryształ Swarovskiego. Powstała sylwetka, która graniczy ze sztuką starożytnych Azteków. Inspiracją dla Mavi były elementy przemysłu ciężkiego, mechaniki i subkultury punkowej. Rezultatem był odważny i stylowy dodatek. Pierścień najlepiej nadaje się do modnego stylu grunge w tym sezonie, a także do jasnych, koktajlowych sukienek.

Obejrzyj wideo: Moana Un Mar de Aventuras - pelicula completa en español latino - Mejores escenas HD (Luty 2020).