Wyjątkowy zegarek z emalią

Piaget

Zegarek DRAGON PROTOCOLE XXL marki Piaget można nazwać biżuterią, ponieważ ramkę zdobią 32 klasyczne okrągłe diamenty, których łączna waga wynosi 0,1 karata. Kolejne 37 klejnotów - inkrustowana tarcza. Całkowita waga diamentów wynosi 0,1 karata. Obudowa wykonana jest z białego złota. Charakterystyczna cecha - obraz na ramce płynnie przechodzi w obraz na tarczy. W ograniczonej serii tylko trzech egzemplarzy.

Stała Vacheron

Trio zegarków z tarczami z emaliowanym egzotycznym kwiatem przedstawiającym wielkie feu cloisonné cloisonne cloisonne inspirowane jest najlepiej sprzedającą się świątynią Flory. Bogato ilustrowana edycja z 1799 roku została zredagowana przez botanika i badacza Roberta Johna Thorntona

De Laneau

Tarcza ATUT BUTTERFLY przedstawia motyle i kwiaty w technice gorącej emalii grand feu. Koperta - 18-karatowe różowe złoto z ramką ozdobioną 30 diamentami o szlifie bagietkowym. Tarcza zegarka jest wykonana ręcznie i ozdobiona emaliowaną miniaturą. Zegarek jest wyposażony w automatyczny mechanizm. Dostarczany na białym skórzanym pasku.

Van Cleef i arpels

Tarcza modelu LOTUS ozdobiona jest lotosem wykonanym na emaliowanej rzeźbieniu champlevé. Model z kolekcji Charms Extraordinaire jest prezentowany w kopercie z białego złota, z ramką ozdobioną diamentami, niebieskimi szafirami i rzadkimi turmalinami Paraiba. Symbol lotosu powtarza się dwukrotnie w zegarze: w formie uroku z diamentami oraz w postaci emalii cloisonne wykonanej z inkrustowanymi diamentami na powierzchni tarczy.

Ulysse Nardin

Aby stworzyć jedną tarczę PRIDE OF BALTIMORE, technika emaliowania cloisonné cloisonne wymaga ponad 500 mm złotego drutu, 50 godzin pracy i 26 różnych procesów przetwarzania. Model samozwijający otrzymał certyfikat C.O.S.C., 42-godzinna rezerwa mocy i kaliber UN 815. Kolekcja Pride of Baltimore jest prezentowana w limitowanej edycji 30 sztuk w białym lub różowym złocie.

Chanel

Model z kolekcji MADEMOISELLE PRIVÉ COLLECTION z tarczą z rysunkami wykorzystującymi emalię grand feu i technikę genewską. Płatki na tarczy wykonane są z 24-karatowego złota. Skrzynia ozdobiona jest 571 diamentami wysadzanymi techniką śnieżną. Z przodu obudowa jest wyposażona w antyrefleksyjny szafirowy kryształ. Korona jest wyposażona w 51 diamentów. Tylna okładka ozdobiona jest grawerowaniem ręcznym. Czas jest wskazywany przez złote środkowe wskazówki.

Obejrzyj wideo: Seiko Presage Shippo Enamel Limited Edition. LUBIĘ ZEGARKI TV (Październik 2019).