Pierwsza restauracja Bennigan otwiera się w centrum Dubaju

Słynna na całym świecie restauracja sieci Bennigan, znana z obfitych porcji i napojów, po raz pierwszy otworzyła swoje podwoje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w dzielnicy Dubai Downtown. Słynna amerykańska marka należąca do Dynamic Hospitality w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie zarządzana przez konglomerat Al Aroud Group.

Słynna z ciepłego powitania restauracja została założona w Atlancie w stanie Georgia w 1976 roku. Sieć aktywnie rozszerza swoją obecność w Stanach Zjednoczonych, Afryce Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Ceremonia otwarcia nowego zakładu, który znajduje się w kompleksie Claren przy bulwarze szejka Mohammeda bin Rashida, odbyła się w obecności Jego Ekscelencji Roberta Wallera, Konsula Generalnego USA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jego Ekscelencji Gocha Buachidze, Konsula Generalnego Rosji w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Saleha Al Aruda, Przewodniczący grupy Al Aroud.

Saleh Al Arud powiedział podczas ceremonii: „Z przyjemnością przedstawiamy markę Bennigan w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i nową paletę smaków wszystkim naszym gościom. Dubaj jest dumny ze swojego kosmopolityzmu i faktu, że stał się domem dla ludzi różnych kultur i głównym ośrodkiem gościnności na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy pewni goście odwiedzający naszą restaurację w sercu Dubaju będą mieli niezapomniane i przyjemne wrażenia ”.

Menu restauracji oferuje szeroki wybór potraw amerykańskich, w tym potraw z wołowiny z piętnem Certyfikowana wołowina Angus. Lekko smażone steki podawane są w dużych porcjach z różnymi przyprawami. Według Saleha Al Aruda nowe restauracje Bennigan będą również otwarte w Dubai Mall i Sahara Center.