W ogrodzie dobra i zła z Kilianem Hennessy

ZGROMADZENIE SPOTKANIA Z PRZEWODNICĄ SŁAWNEJ KONCERNU LVMH, ZROZUMIEĆ, BYŁEM DUŻO MAŁEJ, OCZEKUJĄC ZOBACZYĆ POMOCNICZEGO ARISTOKRATU, nasączonego francuskim SNOBIZMEM.

Młody utalentowany perfumiarz (na wszystkie swoje zasługi) okazał się niezwykle przystojny i wcale nie dumny. Rozmowa o dobru i złu, miłości i występku z charyzmatycznym mężczyzną, który tworzy zapachy na te tematy, okazała się tak fascynująca, że ​​przez moje myśli przeleciał błysk żalu. Oczywiście wygodniej byłoby filozofować o wiecznych sprawach w bardziej swobodnej atmosferze niż wędrować po zatłoczonej galerii Harveya Nicholsa w Mall of the Emirates, gdzie prezentowany jest dom perfumeryjny Kilian.

Kilian, sądząc po projekcie nowej kolekcji, nie można było oprzeć się pokusie „węża” nadchodzącego roku.

Chodzi o to, że zawsze mówię o pokusie, a tworząc tę ​​kolekcję, tak naprawdę nie zastanawiałem się, jaki znak nadejdzie rok. Te zapachy są kontynuacją rozmów na wieczne tematy. Ogród Dobra i Zła nie jest tylko kolejną interpretacją biblijnej opowieści o tym, jak Wąż kusił Ewę i Ewa kusili Adama, a moja aromatyczna kompozycja poświęcona mocy kobiecego magnetyzmu polega na jej słabościach. To historia pasji rządzących światem. Pierwszy rozdział: W mieście grzechu („W mieście grzechów”) - na świecie jest tyle pokus, jak się im oprzeć ... i czy jest to konieczne? Po drugie: Good Girl Gone Bad („Good Girl Gets Bad”) - w końcu złe dziewczyny w zasadzie łamią nasze serca. Przynajmniej uważam, że dziewczęta powinny mieć ziarna pieprzu, dzięki czemu związek jest ostrzejszy, a przy absolutnych „aniołach” szybko się nudzi. Zakazane gry („Zakazane gry”) - rzadko używam smaków owocowych, ale jak to możliwe, aby nie dać lekkiej nuty chrupiącego jabłka, od którego wszystko się zaczęło? Prowokacją może być również brzoskwinia, śliwka lub winogrono, którego nuty są obecne w aromacie. Nawiasem mówiąc, ten zabawny motyw jest najpopularniejszym ze wszystkich trzech smaków, najwyraźniej dlatego, że preludium zawsze przyciąga więcej niż sam wynik.

Twoje pierwsze kolekcje perfum były ubrane w ściśle czarną „ramkę”, którą z łatwością można nazwać unisex. Podczas gdy w „Ogrodzie” wyraźnie widać kobiecy kierunek, a trumna do przechowywania butelki stała się prawdziwym klejnotem, z nową kolorystyką - zupełnie przeciwnie do ukochanej, już rozpoznawalnej, czarnej.

Masz rację, początkowo nie dzieliłem zapachów na męskie i żeńskie. Jeśli zauważyłeś, że żadna z butelek nie wskazuje na homme lub femme, moja dziewczyna i córka często noszą takie same perfumy jak ja. Ale szczególna kobiecość tej konkretnej kolekcji wynika z jej prezentacji - eleganckiego sprzęgła. Wielokrotnie opowiadałem historię powstania takiego uniwersalnego „opakowania” - kiedy dziewczyna niespodziewanie wymyśliła pudełko spod mojego ducha, aby wyjść, ponieważ najbardziej pasowała jej w tym momencie pod sukienką. Tym razem podchodziłem jeszcze bardziej odpowiedzialnie do stworzenia sprzęgła, po przemyśleniu całego obrazu: perfekcją projektu Ogrodu Dobra i Zła jest czystość linii i kombinacji kolorów: biały - jako symbol niewinności i wiecznego raju; Złoty - jako symbol bogactwa i luksusu. Surowość faset trumny jest złagodzona przez zagięcia złotego ciała Węża, niezwykłą pokusę w genialnej prostocie.

Oczywiście, człowiek może znaleźć swój w tych trzech zapachach, ja również nie wykluczam tej opcji ... Ale nadal raczej nie kupi tego dla siebie. Dlatego możliwe jest, że w przyszłości temat uwodzicielskiej Ewy zostanie uzupełniony przez Adama. Pozostaje tylko ustalić, jaką rolę będzie odgrywał.

A jaką rolę przypisujesz kobiecie oprócz uwodzenia? Co przede wszystkim pociąga Cię w nas najbardziej?

Pewność siebie. Uważam, że najbardziej seksualne cechy kobiety to pewność siebie, inteligencja i niezależność.

Innymi słowy, atrakcyjność fizyczna nie jest dla ciebie tak ważna?

Przede wszystkim oczywiście zwracam uwagę na wygląd. Ale po kilku minutach komunikacji możesz zrozumieć - czy chcesz kontynuować. Idealnie, dziewczyna powinna być nie tylko piękna, umieć zachowywać się w społeczeństwie, w co się ubrać ... Powinna być z nią interesująca, tylko wtedy jest seksowna! Uwielbiam wykształcone kobiety, które mają szerokie spojrzenie i przyjemnie pachną - dobry aromat jest oczywiście jednym z głównych elementów sukcesu.

Dziękuję, Kilian, za miłą rozmowę i magiczny prezent perfum dla kobiet na Nowy Rok, z tak magnetycznym symbolem.

Proszę cieszyć się

Obejrzyj wideo: The Tiger Lillies Project - Mariusz Kiljan - Gwałciciel (Październik 2019).