Baume & Mercier: Zjednoczone Emiraty Arabskie

PRODUKCJA SWISS HOUR „BAUME & MERCIER” ogłosiła wydanie nowego modelu zegarka „UNITED ARAB EMIRATES EDITION CAPELAND”, DEDYKOWANEGO NA 41. ROCZNICĘ EDUKACJI ZEA. W PROJEKCIE NINIEJSZEJ OGRANICZONEJ SERII WYKORZYSTYWANO KOLORY EMAGOWANEJ FLAGI.

Średnica zegarka zwrotnego Capeland Chronograph Edition w ZEA wynosi 44 mm. Na tle białego z żółtawym odcieniem tarczy znajduje się czerwony obrotomierz i zielony telemetr. Zegarek jest wyposażony w czarny pasek ze skóry aligatora z czerwonymi przeszyciami. Dzięki szafirowemu kryształowi z tyłu obudowy zegarka jego mechanizm (La Joux-Perret 8147) z charakterystycznym wzorem logo Cotes de Geneve i symbolem Phi jest wyraźnie widoczny. Seria składa się ze 100 egzemplarzy, z których każdy ma grawerowane wydanie ZEA - 001/100, podkreślając ich wyłączność i ekskluzywność. Ogólnie rzecz biorąc, model „odpoczynku” Capeland Flyback Chronograph był ogromnym sukcesem dla firmy Baume & Mercier.

Ten zegarek na rękę szybko odniósł ogromny sukces wśród fanów akcesoriów sportowych i miłośników klasyki. Męski zegarek Baume & Mercier Capeland Flyback Chronograph został stworzony w oparciu o projekt chronografów, które zostały wyprodukowane w 1948 roku, kiedy ukazała się premiera kolekcji Capeland. Model vintage, używany w latach 50., stał się prototypem nowości z manufaktury zegarków.

Ze szczególną dumą projektanci fabryki mówią o nietypowym projekcie chronografu Capeland Flyback. Jego kształt przypomina zaokrąglony kształt kamyków morskich, przednia pokrywa wykonana jest z wypukłego szafirowego kryształu, a tył obudowy jest przezroczysty, wykonany z szafiru o wklęsłym kształcie, który powtarza relief nadgarstka. W rezultacie zegarek bardzo wygodnie leży na dłoni. Obudowa Przez przezroczystą tylną obudowę tego modelu widoczny jest jej mechanizm. Automatyczny kaliber mechaniczny 8147-2, wyprodukowany do produkcji przez La Joux-Perret, został wykorzystany jako podstawa do jego stworzenia. Mechanizm rezerwowy wynosi 48 godzin.

Model zegarka ma srebrną tarczę. Na tle wyróżniają się środkowe strzałki kształtu Bregueta, pomalowane na nasycony czerwony lub niebieski kolor. Używane oznaczenia to cyfry arabskie w kolorze czarnym. Chronograf z funkcją cofania. Ponadto ten zegarek ma skalę tachymetryczną i telemetryczną.

Chronograf jest wyposażony w skórzany pasek ze skóry aligatora z wkładką i zapięciem ze stali nierdzewnej. Stylowy i funkcjonalny dodatek, który z pewnością spodoba się miłośnikom starych akcesoriów. Jego niezwykły wygląd podbije każdego znawcę nienagannego stylu i utylitaryzmu.

Obejrzyj wideo: The Dumbest Watch Release Ever ? Baume Watches - RANT! (Grudzień 2019).