Statek wycieczkowy „Celebrity Solstice” po raz pierwszy odwiedził port w Dubaju

16-pokładowy statek wycieczkowy Celebrity Solstice, przeznaczony dla 2850 pasażerów, po raz pierwszy wpłynął do portu Rashid Dubai.

Na pokładzie znajduje się wiele restauracji, lokali rozrywkowych, przestronne wygodne kabiny, a nawet zielony trawnik do gry w piłkę. „Wkładka Celebrity Solstice, jedno z pięciu naczyń w swojej klasie, oferuje wszystkie przysmaki kuchni światowej. W głównej restauracji można skosztować międzynarodowych arcydzieł kulinarnych, w restauracji Silk Harvest - potraw chińskich, japońskich, tajskich i wietnamskich” - powiedziała Helen Beck , Międzynarodowy Przedstawiciel Regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Royal Caribbean International, Celebrity Cruises i Azamara Club Cruises Lines.

Warto zauważyć, że 90% wszystkich kabin to apartamenty AquaClass z panoramicznymi oknami i widokiem na morze, a 85% wszystkich kabin ma werandy. Goście mogą skorzystać z osobistej usługi konsjerża, aby zarezerwować zabiegi spa i programy odnowy biologicznej, w tym medytację i jogę, łaźnię turecką, prysznice sensoryczne lub akupunkturę. Ponadto podczas rejsu każdy może nauczyć się sztuki dmuchania szkła.

Wyściółka Celebrity Solstice zatrzymuje się na dwa dni w Dubaju w drodze z Europy do Australii. Statek zacumowany w Dubaju odbędzie 12-dniową podróż z zawinięciem do portów w Omanie, Indiach, Malezji i Singapurze. 23 listopada statek wypłynie z Singapuru do Sydney, a następnie wyruszy do Nowej Zelandii.

Obejrzyj wideo: Życie w Anglii Jak wygląda z bliska statek pasażerski Celebrity Silhouette w Liverpool'u? (Grudzień 2019).