Wyniki quizu

Zwycięzca konkursu Karma Kafe!

Drodzy Czytelnicy! Kupon upominkowy z przytulnej restauracji Karma Kafe w samym centrum Dubaju znalazł swojego właściciela. A raczej właściciel. Pierwsza poprawna odpowiedź na pytanie zadane w ostatnim numerze rosyjskiego magazynu Emirates została wysłana przez naszego stałego czytelnika i użytkownika strony www.chatru.com Yana Bokoeva. W biurze wydawnictwa, w świątecznej atmosferze, otrzymała kupon 500 dirhamów. W restauracji Carma Cafe nasz zwycięzca już czeka na przytulną atmosferę i doskonałe dania kuchni azjatyckiej i kalifornijskiej.

Warto przypomnieć, że menu instytucji opracował słynny podróżnik i kucharz Mark Molnar, który latał po Ziemi, aby wybrać wykwintne smaki i ciekawe potrawy w różnych jej częściach: w Tajlandii i Maroku, Hongkongu i Peru. Nie mniej wyjątkowa jest mieszanka stylów muzycznych wykonywanych przez DJ-ów w restauracji, którą można cieszyć się przez cały dzień. Gratulujemy zwycięzcy i życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Drodzy przyjaciele Weź udział w naszych nowych konkursach i pamiętaj o wygranej! I pamiętaj, że drzwi Carma Cafe są zawsze otwarte dla Ciebie.

Obejrzyj wideo: Quiz #1: Wyniki (Styczeń 2020).