EMIRATY ROSYJSKIE - 5: 0

Wszyscy kochają urodziny! Zwłaszcza okrągłe daty lub znaczące rocznice. Potem jest więcej prezentów, a zaproszeni są w jakiś sposób bardziej imponujący lub coś w tym rodzaju ... Ściśle mówiąc, jeśli przejdziemy do źródeł historycznych - od Biblii i annałów Watykanu po słownik objaśniający Vladimira Dahla, wówczas jubileusz obchodzi się lub obchodzi pięćdziesiątą rocznicę, a następnie stulecie, tysiąclecie i tak dalej, tj. data początkowo jest wielokrotnością pięćdziesięciu. Cokolwiek jednak powiesz, starożytni myśleli w większych kategoriach! My, współcześni ludzie, zaczęliśmy dzielić okrągłe daty, najpierw na dziesięciolecia, a potem na 5 lat ... tylko po to, by znaleźć inny powód wakacji. I to świetnie! Dzisiejszy rytm życia nie pozwala nam zamrozić się w „oczekiwaniu cudu” nawet przez 50 jednostek czasu.

Wszyscy „spieszymy się i żyjemy w pośpiechu” ... Stąd nagłość triumfu! Nagle, niespodziewanie, rocznica - 50! Wkrocz do życia redaktorów rosyjskich Emiratów! Szczerze mówiąc, nie jest to pierwszy, ponieważ kilka kwestii temu świętowaliśmy tę samą „okrągłą” datę naszego przewodnika po Zjednoczonych Emiratach Arabskich „Klucze Wschodu”. Niemniej jednak! Trzymasz 50. wydanie naszego „grubego i pięknego”, błyszczącego, a jednocześnie bardzo pouczającego magazynu (i pozwól konkurentom nazwać go „przywitanym”, to też jest dla nas miłe!) My sami nie zrozumieliśmy, jak to zrobiliśmy taki uroczysty moment! Nasz główny (wybacz mi pozostałe publikacje dla tymczasowego „wtórnego” magazynu „Russian Emirates” skończył 50 lat! Problemy! A nawet 100 miesięcy pracy bez przerw na lunch, dobry sen i „pójdź do kina z przyjaciółmi”… A jak wiele jeszcze możesz sobie wyobrazić?

A czy wiesz, co przychodzi ci na myśl? Jak nawet pod koniec XX wieku wyglądały jak rocznice z okazji 50-lecia! Jakiś rozmazany i już łysiejący mężczyzna w luźnych kurtkach lub jaskrawo pomalowanych damach z „biczowanymi” fryzurami i dużymi, z jakiegoś powodu kamiennymi (bursztynowymi lub malachitowymi) koralikami ... Nie ma znaczenia, czy byli to pracownicy nomenklatury czy pracownicy fabryk, fabryk, redaktorów gazet lub stołówki miejskie. Wszyscy wydawali się starsi o kilkadziesiąt lat i byli uważani za szanowanych już starszych mężczyzn, którzy odeszli jedną stopą na „zasłużony odpoczynek”. Co się dzisiaj dzieje? Ziemianie ostro odmłodzeni! Kobiety w wieku 40 i 45 lat wyglądają na 30 lat, biorą ślub i rodzą zdrowe dzieci, a mężczyźni w wieku 50 lat są przystojni, szczupli i sprawni, opaleni i przystojnie przystojni biznesmeni i właściciele firm ... Co za wakacje! Zasłużyłem nawet. Marzymy tylko o pokoju! A to oznacza, że ​​50 to tylko pięć razy dziesięć lub dziesięć razy pięć, jak lubisz najbardziej?

Osobiście bardziej mi się podoba - 5: 0! Wszystko jest proste - „Rosyjskie Emiraty” nadal prowadzą z doskonałym wynikiem! A wszystko to tylko dlatego, że od wielu lat mamy co i dla kogo pisać. Jesteśmy wam wdzięczni, drodzy czytelnicy! Na fakt, że jeśli nie zostaniesz z nami stale, to przynajmniej zawsze do nas wracaj! Dziękuję bardzo za waszą stałość! Nasz zespół redakcyjny gratuluje ci tej rocznicy i chętnie spotka się z Tobą we wszystkich przyszłych sprawach. Życzymy miłego, czystego, ciepłego i bezchmurnego lata! Do zobaczenia we wrześniu, kiedy rachunek nie będzie już tak „suchy”. W międzyczasie „Rosyjskie Emiraty” startują i wygrywają - 5: 0! Brawo?

Obejrzyj wideo: 2006 675 Zjednoczone Emiraty Arabskie v Polska 2-5 UAE v Poland (Listopad 2019).