Rekin musi wiedzieć osobiście

PIĘĆ GWIAZDEK ATLANTIS, HOTEL PALM W DUBAJU W MAJU BIEŻĄCEGO ROKU, ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z JEDNYM Z NAJBARDZIEJ SZYBKICH EKSPERTÓW NA ŚWIECIE NA GŁÓWNYM „THUNDER OF SEAS” - SHARK. TEN „LUDZI-REKIN” JEST MIKE RUTZEN.

Słynny pięciogwiazdkowy hotel Atlantis, The Palm, położony na „półksiężycu” wokół sztucznej wyspy Palm Jumeirah w Dubaju, kontynuuje serię programów edukacyjnych z opowieściami o tajemniczych mieszkańcach podwodnej flory i fauny. Na początku maja w ramach rodzinnego programu rozrywkowego wszyscy młodzi i młodzi goście unikalnego podwodnego kompleksu jaskiń Lost Chambers, w którym żyje ponad 65 tysięcy gatunków zwierząt morskich i ryb, spotkają się z prawdziwym śmiałkiem i bohaterem wielu filmów - Michaelem Rutzenem, który zwykli ludzie nazywani także „rekinami”.

Czterdziestoletni i bardzo uroczy Francuz poświęcił prawie połowę życia osobistej znajomości z najbardziej żądnymi krwi mieszkańcami podwodnych głębin, a teraz może śmiało powiedzieć, że wie o nich wszystko z pierwszej ręki. Takich specjalistów jak Michael jest niewielu na świecie. Posiadacz niezliczonych tytułów, stał się najpopularniejszym bohaterem filmów o morskiej naturze - „Beyond Fear” (2005), „Shark Man” (2007), „Great White Shark: A Living Legend” (2008-2009), „Shark Night „(2010).

Michael przestrzega zasady, zgodnie z którą rekin jest najlepiej widziany żywy, w każdym znaczeniu tego słowa. Król Jordanii Abdullah II, brytyjski książę Harry, przedstawiciele rodzin królewskich z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru i Arabii Saudyjskiej nie skorzystali z jego propozycji nurkowania w klatce na głębokim morzu. Co więcej, on sam najczęściej nurkuje z wieloma zębowymi „przyjaciółmi” w prostym kostiumie płetwonurka.

„Shark-Man” podróżuje po całym świecie, aby powiedzieć wszystkim, jak to możliwe, o zachowaniu tego pięknego drapieżnika w przyrodzie i jego ochronie. „Mamy zaszczyt gościć tak wybitnego specjalistę od rekinów, który może dzielić się naszą wiedzą. Hotel ma już wiele programów edukacyjnych mających na celu zwiększenie reprezentacji dzieci i dorosłych w tym obszarze, w tym nurkowanie z rekinami w naszym „Jesteśmy przekonani, że komunikacja z Michaelem Rutzenem będzie dla naszych gości ciekawym i niezapomnianym doświadczeniem” - powiedział Steve Kaiser, wiceprezes ds. Nauki o morzu i inżynierii systemów w Atlantis, The Palm.

Wszyscy odwiedzający Atlantis The Palm Hotel będą mogli uścisnąć dłoń bohatera i wziąć od niego lekcje odwagi w dniu 4 maja 2012 r., W godz. 10.00–20.00. W tym dniu odbędą się również lekcje edukacyjne ze specjalistami od fauny morskiej, spotkania z hotelowym zespołem nurkowym i inne zajęcia rekreacyjne.

Zarząd hotelu informuje, że przy zakupie pełnego biletu dla dorosłych na 100 dirhamów w „Lost Chambers” dziecko jest bezpłatne. Ponadto 4 maja w hotelowych restauracjach będą oferowane specjalne rabaty w wysokości 20%.

Obejrzyj wideo: Czego nauczy Cię. . YODA? #10 (Październik 2019).