Alicja w Krainie Czarów

NIE płacz, ALICJA! ZOSTAŁEŚ DOROSŁYM. WAKACJE ROZPOCZĘTE .... A teraz nie trzeba się odgryźć z grzyba rosnąć, albo bierze łyk z butelki, aby zmniejszyć do wielkości otworu królika ... W tej WONDERLAND wystarczająco umieścić na białej sukni balowej z oblubienicy i przymierzyć perłoweLuksusowe Paspaley, że bajka zaczęło się dziać w rzeczywistości. WIĄZKA SŁOŃCA, ŁATWE OBRAZY NA TRAWIE ... WIATR W NIEWYKORZYSTANYCH WŁOSACH, CIEŃ UŚMIECHU ... PRZESYŁKA PERŁOWA NA SUKIENCE JEDWABNEJ I ATLASIE SKÓRY GIRLLE GIRL. ALICE ZNAJE MARZENIA, A JEJ MARZENIA SĄ PRAWDZIWE!

Naszyjniki z pereł z Paspaley z Morza Południowego

Australijska rodzinna Paspaley jest dziś jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się hodowlą pereł na wodach morskich półkuli południowej i jednym z wiodących eksporterów produktów luksusowych.

Dziś Paspaley House hoduje swoje perły w ponad 20 wyspecjalizowanych gospodarstwach rozciągających się na ponad 2500 km w wodach wzdłuż dziewiczego północno-zachodniego wybrzeża Australii, czyli w przybliżeniu równej odległości od Londynu do Moskwy. Niezrównana jakość pereł i ich nieprzerwana dostawa to cechy charakterystyczne Paspaley.

Firma Paspaley House, która w ubiegłym roku obchodzi 75. rocznicę powstania i jest liderem w branży pereł, jest dumna z tego, że jej innowacyjne technologie uprawy pereł zostały uznane za najlepsze na świecie, a nazwa firmy słusznie należy do liderów nowoczesnego przemysłu pereł. Dzięki największej i najnowocześniejszej flocie, składającej się ze statków specjalnie zaprojektowanych do nurkowania po perły i ich transportu, Paspaley jest jedną z niewielu firm na świecie, która wciąż zanurza się w morzu za dzikimi muszlami perłowymi.

Tylko najlepsze perły ze wszystkich hodowanych pereł Paspaley są wykorzystywane do tworzenia wyjątkowej biżuterii, która jest sprzedawana wyłącznie w butikach firmy. Znane ze swojego wyjątkowego połysku, przezroczystego niebieskawego odcienia, charakteryzującego perły najwyższej jakości oraz rozmiary spełniające najwyższe standardy, perły Paspaley z Morza Południowego są najbardziej poszukiwanymi wśród wiodących domów jubilerskich na świecie.

Zmienili nazwę Paspaley na synonim najpiękniejszej perły na świecie. Naszyjniki Paspaley mogą być klasycznymi lub wielopoziomowymi elementami biżuterii. Unikalne zapięcia wykonane z metali szlachetnych i inkrustowane diamentami i kamieniami szlachetnymi mogą zamienić zwykły naszyjnik w ekskluzywny designerski przedmiot. Wszystkie naszyjniki, bransoletki i kolczyki Paspaley są certyfikowane przez Gemological Institute of America (GIA).

Biżuteria Paspaley można kupić tylko poprzez sieć ekskluzywnych butików firmowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zlokalizowanych w centrach handlowych i hotelach, takich jak Mall of the Emirates, The Dubai Mall, Atlantis The Palm Jumeirah i Abu Dhabi Mall. Partnerem Paspaleya w ZEA jest Damas.