Emiraty arabskie

Rezultatem był wystrój z lat 30. XX wieku i Art Deco. Program otoczony był lustrami, które odbijały główne schody prowadzące do salonów CHANEL Haute Couture. Dzięki temu powstał ogromny podium kalejdoskop, w którym sylwetki modelek pojawiały się i poruszały w nieskończoność, odbijane także w lustrzanych kafelkach z wygrawerowanymi symbolami religijnymi.

Czytaj Więcej

W całej serii nowych szczegółów te kultowe obrazy pojawiają się w trójwymiarowej formie, w ruchu lub w środku całych obrazów, tworząc wrażenie cudu. Innowacje techniczne i wirtuozeria są połączone w każdym stworzeniu. Powstałe arcydzieła stają się bijącym sercem w unikalnym rytmie Poetry of Time ™. Na SIHH 2017 kolekcja prezentowana jest przez takie modele zegarków, jak Lady Arpels ™ Papillon Automate, ze szczególnie złożonym ruchem i kontrastującym z tym lekkim motylkowym trzepotem na tarczy; Fée rose de nuit, rodzaj ody do natury i kobiecości, przedstawiający wróżkę wykonaną z białego złota i diamentów oraz pączek z tyłu skrzynki; Fée sakura, po raz pierwszy pokazana na otwarciu sklepu Ginza, inspirowana kwiatami wiśni; Automate Fée Ondine, bardzo wyrafinowany mechanizm zegara stołowego, który łączy tradycje biżuterii i zegarmistrzostwa.

Czytaj Więcej

Włoskie studio projektowania luksusowych samochodów ARES zostało otwarte w Dubaju w listopadzie 2014 r. Nienaganna jakość i wykwintna praca zostały natychmiast docenione przez przedstawicieli rodzin królewskich w Zatoce Perskiej, znanych polityków i biznesmenów. Wiele rezerwacji pochodzi z pięcio- i siedmiogwiazdkowych hoteli.

Czytaj Więcej

Smażone przegrzebki czekają na gości jako pierwsze danie. Najważniejsze będą ravioli z burakami, a na deser - kremówka z białej czekolady. Kolacja (300 dirhamów [81,6 $] na osobę) obejmuje również jeden drink powitalny. Ristorante jest wynikiem współpracy włoskiego projektanta i Meraas, dwóch marek, które ucieleśniają włoską tradycję i nowoczesność w Dubaju.

Czytaj Więcej

Mężczyźni chętniej korzystają z tej usługi, chociaż można również zamówić damską koszulę. Wielu mężczyzn nosi koszule na co dzień w biurze i nie lubią robić zakupów, mierzyć i wybierać. Zamawianie koszulek online jest znacznie przyjemniejsze, ale bez przymierzania łatwo jest pomylić się z kolorem lub rozmiarem. Usługa ShortbyHand działa w zupełnie inny sposób.

Czytaj Więcej

Wyrafinowane proporcje, zmysłowe zakręty wspaniałych kamieni szlachetnych i szlachetnych materiałów; intymne połączenia między spiralnymi pierścieniami i elipsami - biżuteria ta zrodziła się, by wzbudzić pożądanie. Chęć ich noszenia. Są to modele, które promieniują swobodą twórczą i pulsują z pasją ich twórcy, Fawaza Gruosi.

Czytaj Więcej

Włoska ekskluzywna marka biżuterii zaprosiła gości w niezwykłą podróż, aby wziąć udział w śniadaniu. Miejsce docelowe dla wszystkich odwiedzających to Royal Mirage Jetty Lounge o godz. 9.30, a samo wydarzenie odbyło się w One & Only The Palm od 10 rano. Znakomita kolekcja biżuterii Magnificent Inspirations, związana z falą najlepszych kolorowych kamieni na świecie, została pokazana po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie.

Czytaj Więcej

Usługa jest dostępna w kasie za 2042 USD. Koszty wysyłki to kolejne 272 USD. Jednak klienci będą mogli wynająć Rolls-Royce'a na jeden dzień za 545 USD. Ceny świeżych kwiatów w Maison Des Fleurs zaczynają się od 95 dolarów za tuzin róż. Marka znana jest również z trwałych róż, które mogą wytrzymać nawet rok.

Czytaj Więcej

Z tej okazji Bride Dubai będzie miała większy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad 250 wystawców zostanie wystawionych na stronie. W tym roku podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane wszystkie elementy weselne - od modnych sukienek, dodatków, arabskiej mody, biżuterii po propozycje organizatorów ślubu.

Czytaj Więcej

Od 2016 roku Etihad Airways współpracuje z IMG w celu opracowania programów członkostwa, które zapewniają zainteresowanym stronom specjalne korzyści związane z podróżą. Członkowie Runway to Runway będą uprawnieni do zniżek na loty, zniżki na inne usługi, specjalne stawki korporacyjne za podróże służbowe, zniżki na transport towarów i podróże na sesje zdjęciowe za granicą lub w celach biznesowych.

Czytaj Więcej

Złoty Puchar Dubaju Polo objęty jest patronatem Jego Wysokości Szejka Maktuma bin Muhammada bin Rashida Al Maktouma, zastępcy władcy Dubaju. Po raz pierwszy w tym roku rozgrywki odbywają się w najnowocześniejszym klubie i klubie Al Habtoor Polo. To czwarte co do wielkości mistrzostwo na świecie po turniejach w Argentynie, USA i Wielkiej Brytanii.

Czytaj Więcej

„Szybkie menu” jest przeznaczone dla tych, którzy spędzą nie więcej niż 45 minut na obiedzie. Obejmuje ona kilka głównych dań, w tym tatar wołowy, filet z okonia morskiego z ratatouille i zapiekankę. Dostępne są również charakterystyczne francuskie kanapki i sałatki, w tym rogalik-monsieur, bagietka z kurczakiem i sałatka z koziego sera.

Czytaj Więcej

Wersja z czterocylindrowym 2,0-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 208 KM sprzedany już w cenie około 41,9 tys. USD Najbardziej wydajny model linii będzie wyposażony w 3-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem i mocą 400 KM. Zostanie dostarczony już z systemem wspomagania kierowcy i technologiami bezpieczeństwa, w dwóch nowych kolorach i nowej stylistyce.

Czytaj Więcej

Przez ograniczony czas w sklepach pojawią się wyjątkowe i dziwaczne modele z pakietu MacLaren Millinery z innowacyjnymi kształtami i oszałamiającymi wzorami. Czapki będą dostępne w sklepie Etoile „La boutique” MOE od 15 lutego do 25 marca 2017 r. Wybór czapek z londyńskiej marki Maclaren Bundle jest reprezentowany przez eklektyczną mieszankę śmiałych detali i dziwacznych, romantycznych wzorów.

Czytaj Więcej

Ekskluzywny klub został utworzony w Londynie w 2013 roku przez Jamesa Millera i Scherer Howe. Oferuje klientom VIP specjalistyczne podejście do fitnessu - „szybkie i skuteczne”. Embody zaoferuje klientom usługi obejmujące indywidualne i specjalistyczne zajęcia grupowe, porady żywieniowe i programistyczne, rehabilitację i terapie sportowe oraz masaże.

Czytaj Więcej