Specjaliści spieszą na ratunek

Być, nie wydawać się!

INOA - Twój nowy styl

Kobieta powinna zmieniać swój wizerunek tak często, jak chce. Teraz dzięki usłudze „Pret-a-porter Color” firmy L'Oreal Professionnel stało się to możliwe bez uszczerbku dla zdrowia twoich włosów. Niepowtarzalny obraz, z pomocą lśniących i jasnych przyciemnianych akcentów, miękkiego rozjaśniania pasm w ultra-naturalnym blond, dynamicznym i jednocześnie romantycznym obrazie, poprzez kolorowanie pasm w ciemnych i jasnych odcieniach jednej gamy, aby wizualnie nadać objętość lub pełny kolorystyka w naturalnych ciepłych kolorach, nadająca blask i młodość - co dziś wybierzesz?

Cenna opieka

Kolekcja Platinum & Diamonds autorstwa Miriam Quevedo

Unikalna formuła z pyłem platyny i diamentu jako część nowych produktów kosmetycznych do pielęgnacji włosów od hiszpańskiej kosmetyczki Miriam Cuvedo, może zdziałać cuda! Szampon, maska, serum i krople tonizujące głęboko odżywiają i nawilżają włosy i skórę głowy, przywracają połysk i objętość fryzury. Imponujący efekt - już po pierwszym użyciu!

Kiedy nastrój zależy od stylu

Skontaktuj się ze sklepami Beautybay

Ponieważ dobra stylizacja zależy od zdrowia włosów. Produkty Bed Head pomogą utrzymać oba te produkty na najwyższym poziomie!

To nie tylko salon, to spa do włosów!

Rossano Ferretti Spa

W hotelu Ritz-Carlton w Doha w Katarze pierwsze charakterystyczne spa w regionie autorstwa włoskiego stylisty Rossano Ferretti zostało otwarte we współpracy z L'Oreal Professionnel. Rossano Ferreti jest znany ze swojej wyjątkowej „metody” budowania naturalnej estetyki opartej na połączeniu kobiecej osobowości, piękna ciała i włosów w jedną całość.

Obejrzyj wideo: "ÓCZY" #01 "Unoszenie hantli bokiem." (Wrzesień 2019).