18. międzynarodowa wystawa „Podróże i turystyka” MITT 2011 odbędzie się w Moskwie

W dniach 16–19 marca w Moskiewskim Expocentre na Krasnej Prowincji odbędzie się 18. międzynarodowa wystawa „Turystyka i turystyka”, MITT 2011. To jasne wydarzenie w branży turystycznej, która co roku stała się najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym forum branżowym dla specjalistów z branży turystycznej w Rosji i Europie Wschodniej Skupia ponad 1750 wiodących firm i krajowych biur turystyki reprezentujących 157 miejsc turystycznych. MITT to jedna z pięciu największych wystaw turystycznych na świecie, słusznie uznana przez międzynarodową społeczność turystyczną. MITT tradycyjnie odbywa się w Expocenter na Krasnej Presnyi - w prestiżowym miejscu wystawienniczym w centrum rosyjskiej stolicy. Wystawa na cztery dni staje się żywym epicentrum negocjacji, spotkań, wymiany poglądów i sugestii, których udział staje się warunkiem sukcesu w nadchodzącym sezonie turystycznym. W ciągu 4 dni swojej pracy na wystawie MITT tradycyjnie odbywa się obszerny program biznesowy, na który składają się konferencje dotyczące aktualnych zagadnień branży turystycznej, seminaria i konsultacje, prezentacje nowych kierunków i usług itp.

Według audytu wystawę MITT 2010 odwiedziło 46300 osób z ponad 1300 miast Rosji, a także z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu z 85 innych krajów świata, w tym ZEA. Łączna liczba wizyt w ciągu 4 dni zeszłorocznej wystawy wyniosła 79 850 osób.

Główną różnicą wystawy MITT jest to, że stanowi ona sprawdzoną platformę komunikacji biznesowej, szczególnie dla profesjonalistów branży turystycznej (udział profesjonalnych odwiedzających wynosi 71%). Dzięki MITT połowa marca tradycyjnie stała się szczególnym okresem dla branży turystycznej w Rosji i krajach WNP. To tutaj wszyscy gracze rynkowi ogłaszają wszystko nowe i najciekawsze, które powstało w oczekiwaniu na nadchodzący sezon turystyczny: nowe programy, nowe ceny, nowe miejsca docelowe. Specjaliści rozpoczynający sprzedaż na wystawie mówią: „Lato zaczyna się w marcu - zaczyna się w MITT”. Stałym organizatorem wystawy MITT jest lider branży wystawienniczej - ITE.