Możesz teraz wymienić XRP na giełdzie Bitcoin w Dubaju

Giełda kryptowalut w Dubaju umożliwiła użytkownikom wymianę tokenów Ripple XRP.

Dubajska giełda kryptowalut BitOasis ogłosiła nowe kontrole kont.

Zainteresowanie kryptowalutami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich gwałtownie wzrosło w ciągu ostatnich 12 miesięcy, giełdy takie jak BitOasis dosłownie zostały zalane prośbami o weryfikację konta, która jest wymagana do handlu wolumenami przekraczającymi 400 dirhamów.

Każdy nowy użytkownik, który chce kupić Bitcoin i Ethereum za pośrednictwem strony, musi podać swoje dane bankowe, identyfikator i potwierdzić adres, po czym będzie mógł przeprowadzać transakcje przekraczające tę kwotę. Proces ten doprowadził do powstania długu z tytułu zamówień.

Potrzeba weryfikacji zbiegła się w czasie z pojawieniem się możliwości zdobywania tokenów Ripple (XRP) na platformie.

„Jako jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm w segmencie blockchain w regionie staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczną możliwość kupowania i sprzedawania bitcoinów, Ethereum, a teraz także Ripple” - powiedziały firmy.

Przed transakcją nowi użytkownicy muszą przesłać dokumenty do weryfikacji. Zgodnie z blogiem firmy zalogowani użytkownicy mogą wysłać prośbę o weryfikację, klikając odpowiedni przycisk na karcie Kup bitcoiny na stronie Zwiększ limity.

Obejrzyj wideo: Satoshi portfel i czego sobie nie kupie gdy XRP bedzie powyżej $50 (Styczeń 2020).