Karl Lagerfeld i Vilebrequin przedstawiają kolekcję kapsułek Summer Beach Fashion

Karl Lagerfeld i Vilebrequin, słynna francuska marka strojów kąpielowych z Saint-Tropez, z przyjemnością ogłaszają wprowadzenie na rynek kolekcji torebek Summer 2017, która powstała w wyniku ich współpracy.

Limitowana edycja ośmioczęściowej kolekcji obejmuje męskie i damskie artykuły kąpielowe i plażowe. Kolekcja będzie dostępna na całym świecie w określonych sklepach KARL LAGERFELD oraz w KARL.COM, a także w sklepach Vilebrequin i vilebrequin.com, od maja 2017 r.

Zainspirowana kultową Riwierą i wybrzeżami, kolekcja oparta jest na żywym niebieskim odcieniu, który jest równoważony przez wybuchy i białe i czarne plamki. Męską część reprezentują polo i szorty kąpielowe w dwóch wariantach: niektóre do noszenia z płaskim pasem, a inne inspirowane klasycznymi obrazami z lat 70. Kobiecą część kolekcji reprezentują bikini, tunika i szorty kąpielowe. Uzupełnieniem elementów jest ręcznik plażowy i torebka z zamkiem błyskawicznym.

Projekt odzwierciedla zamiłowanie Vilebrequin do „niekończącego się lata” w połączeniu z estetyką Karla Lagerfelda, która jest znana jako elegancka, nowoczesna i olśniewająca.

Obejrzyj wideo: VILEBREQUIN Art Hearts Fashion Beach Miami Swim Week 2018 SS 2019 - Fashion Channel (Styczeń 2020).