Kurort Sir Bani Yas Island (ZEA) oferuje ekstremalne wycieczki przyrodnicze

Pięciogwiazdkowy butikowy hotel Desert Islands Resort & Spa Anantara, położony na terenie rezerwatu przyrody Sir Bani Yas, może być interesującym znaleziskiem dla menedżerów podróży i operatorów, którzy chcą, aby ich pracownicy i klienci byli niezapomniani i wyjątkowi. Oprócz zarezerwowanych safari, wizyt na farmie, jazdy konnej i kursów nurkowania, pojawił się tutaj specjalny pakiet podróży o nazwie Desert Islands Escape Challenge, przeznaczony do ekstremalnej rekreacji na świeżym powietrzu. Program może mieć różne cele, na przykład poszukiwanie skarbów lub walkę o przetrwanie, i może trwać od kilku godzin do całego dnia wypełnionego różnymi konkursami i konkursami.

Grupa podzielona jest na małe zespoły po 7-9 osób, w zależności od całkowitej liczby uczestników. Każda drużyna musi przejść serię testów w różnych punktach i „zdobyć” punkty w postaci monet lub pereł (w zależności od specyfiki programu). Zwykle każdy konkurs składa się z 3 etapów: odprawy, planowania i realizacji. Jako dyrektor generalny hotelu Stephen Philips „wszystkie gry są zaprojektowane w taki sposób, aby w zabawnym środowisku szkolić i edukować ludzi do wspólnej pracy, słuchać siebie nawzajem i budować ducha zespołu”.

Ośrodek jest idealny dla grup od 30 do 40 osób, którym przez cały dzień będzie towarzyszyć 4 lub więcej przewodników. Udział w programie wymaga pewnego przygotowania: odzież powinna być sportowa, a buty powinny być zamknięte i wygodne. Każdy członek grupy musi przestrzegać zasad domowych na wyspie. Ten program budowania zespołu zostanie wdrożony na żądanie i nie będzie dostępny w weekendy i święta.

Obejrzyj wideo: Luxury Travel presents - Sir Bani Yas Island - Adventure Awaits by Anantara Hotels, Resorts & SPAs (Kwiecień 2020).