Księżniczka w bajce Nina Ricci

W marcu w Dubai Mall otwarto centrum handlowe haute couture shop Nina Ricci. Pastelowe kolory i klasyczne linie wewnętrzne podkreślają wyrafinowane piękno strojów jednej z najbardziej kobiecych marek na świecie.

Dom, założony w 1932 roku przez Madame Ricci, wciąż nie zmienia swojego stylu. Eleganckie i proste sylwetki lekkich i przestronnych toalet Niny Ricci uwielbiają najbardziej błyskotliwe panie z wyższych sfer. To samo można powiedzieć o jasno kobiecych zapachach Domu.

Bardzo popularną linię perfum Nina perfumiarza Olivera Crespa kontynuował miłosny eliksir Ogrodu Eden „Nina L'Elixir”. Ten świeży, zalotny, hojny i zmysłowy aromat jest taki sam, jak piękna piosenkarka Florry Arnold, która stała się „twarzą” nowego produktu.

Elegancka młoda dziewczyna o delikatnych rysach twarzy i ciemnoszarych oczach została wybrana, aby uosabiać nowy zapach nie tylko ze względu na jej piękny wygląd. Firma szukała dziewczyny, która nie tylko wystąpiłaby w reklamie perfum „Nina L'Elixir”, ale także nagrałaby piosenkę do tego filmu.

Młoda brytyjska piosenkarka Florrie Arnold (Florrie Arnold) wyszła doskonale. W „pachnącym” wideo Florry wykonuje własną wersję hitu „Sunday Girl” z zespołu „Blondie”.

Tak delikatna, niezwykle kobieca, a jednocześnie pełna energii i pewności siebie, została wybrana spośród setek innych śpiewaków ze względu na jej podobieństwo do charakteru zapachu. Dziewczyna „Nina L'Elixir” to nie tylko marzycielka. Wciela swoje magiczne marzenia w życie. Florry - właśnie taka dziewczyna - uroczy młody perkusista, który osiągnął solidną karierę muzyczną w swoim wieku i na tym się nie skończy.

„Nina L'Elixir” to jej zapach: zalotna, uwodzicielska, słodka, ale nie słodka, z lekkim i nieuchwytnym cierpkim posmakiem. Zawiera główne sekrety uroku młodego piosenkarza - pozytywne nastawienie, taniec i dobrą muzykę.

„Nina L'Elixir” to poszukiwanie piękna we wszystkim, więc każda kobieta znajdzie w nim coś innego.

Główne nuty magicznego „eliksiru” z domu Niny Ricci: jaśmin, dzikie jagody, soczyste czerwone jabłko, limonka i piżmo. To wszystko jest tak orzeźwiające w upalne lato!

Obejrzyj wideo: A Little Princess 1995 Official Trailer - Alfonso Cuarón, Liam Cunningham Movie HD (Luty 2020).