Fujifilm - kolekcja Vintage Camera

Pięciogwiazdkowy Jumeirah Zabeel Saray z Dubaju był gospodarzem uroczystej premiery nowej serii aparatów Fujifilm EXR CMOS wprowadzonej przez japońską korporację Fujifilm oraz jednego z wiodących i największych operatorów detalicznych na Bliskim Wschodzie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Grand Stores. Takeshi Higuchi, starszy wiceprezes wykonawczy Fujifilm, przemawiał do publiczności i mówił o osiągnięciach firmy i ekspansji jej globalnej obecności.

Nowy wysokiej jakości aparat cyfrowy FinePix X100 jest wyposażony w 12,3-megapikselowy czujnik CMOS APS-C, obiektyw Fujinon F2 o ogniskowej 23 mm, hybrydowy wizjer i zakres czułości 200-6400 jednostek ISO. Ten wizjer wyświetla na wyświetlaczu nie tylko ramkę zdjęcia, ale także pełną informację o zdjęciu. Kamera ma kilka dodatkowych trybów: Motion Panorama - tworzy panoramy 180 stopni i 120 stopni; Film HD - pozwala nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości; fotografowanie w formacie RAW. Konstrukcja aparatu została zainspirowana pojawieniem się klasycznych aparatów ubiegłego wieku.

Aparat FinePix Real 3D W3 jest wyposażony w potrójny zoom optyczny. Podobnie jak poprzedni model, ma możliwość przejścia do klasycznego trybu fotografowania w zwykłym dwuwymiarowym formacie. W tym trybie oba obiektywy mogą być używane jako szerokokątne i tworzyć świetne zdjęcia panoramiczne. Inną cechą aparatu jest obecność 3,5-calowego ekranu dotykowego. Dzięki temu wyświetlaczowi możesz oglądać obrazy 3D bez specjalnych okularów.

Obejrzyj wideo: CHAIKA II 1967-1972 18x24mm (Luty 2020).