Uniwersalne rozwiązania komputerowe DORMA

DORMA, znana na całym świecie ze swoich usług i rozwiązań w branży wyposażenia wnętrz, systemów drzwi szklanych i powiązanych akcesoriów, ogłosiła otwarcie swojego flagowego urządzenia podczas niedawnej prezentacji w Armani / Prive Club w Dubaju.

Główną działalnością nowego oddziału będzie opracowywanie rozwiązań „pod klucz” dla korporacji i dużych firm produkcyjnych, od projektu po pełne wdrożenie. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu zawodowemu DORMA toruje sobie drogę na nowym polu - rozwoju przestrzeni wewnętrznej, gromadząc „pod jednym dachem” wszystko, co jest niezbędne do zaspokojenia potrzeb całego segmentu w regionie.

DORMA będzie pierwszą firmą, która wdroży nową koncepcję na Bliskim Wschodzie, która zapewnia uniwersalne rozwiązania, w tym mechanizmy wahadłowe, drzwi, akcesoria do drzwi wewnętrznych, ścianki działowe, akcesoria prysznicowe i wiele innych.

Oczekuje się, że ten oddział DORMA stanie się idealnym partnerem dla firm projektowych, architektonicznych i inżynieryjnych w zakresie opracowywania, oceny i realizacji projektów. Otwarcie sklepu marki DORMA Interior zaplanowano na koniec tego roku.

Obejrzyj wideo: Montaż drzwi przesuwanych. Indeco Trójmiasto (Styczeń 2020).