Bezpłatna naprawa - jako prezent

Największa regionalna marka mebli Home Center, która niedawno obchodziła 15-lecie swojego istnienia, zamierza rozszerzyć swoją obecność w regionie i do końca tego roku do swojej oferty dodać kolejne 17 nowych sklepów z marką.

Zajmujący łącznie ponad 268 tys. M2 powierzchni handlowej, sieć Home Center ma obecnie 12 sklepów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i 71 sklepów firmowych na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i regionie Hindustan. Podczas uroczystości związanych z obchodami 15. rocznicy w sklepach Home Center odbyła się specjalna kampania reklamowa „Transformacja pokoju”, której zwycięzcy mogli zlecić mistrzom tego giganta meblowego przekształcenie swoich pokoi w wysokości 10 tysięcy dirhamów ZEA (2732 USD).

W konkursie wzięło udział ponad 3 tysiące osób. Po starannej selekcji wyłoniono 15 zwycięzców z różnych emiratów. Wszyscy mieli okazję w pełni cieszyć się główną nagrodą - w ciągu kilku dni ich mieszkania zostały zmienione nie do poznania. W zgodzie z ich upodobaniami i preferencjami zespoły konstrukcyjne i projektowe Home Center pomalowały ściany, zastąpiły stare meble i akcesoria domowe nowymi.

Obejrzyj wideo: PORADNIK JAK WYSYŁAĆ PODARUNKI! (Luty 2020).