Grupa Jumeirah planuje promować sieć chińskich restauracji poza ZEA

Dubai Tourism Corporation Grupa Jumeirah w najbliższej przyszłości planuje otworzyć oddziały sieci chińskich restauracji Noodle House w Egipcie, Rosji i ... Chinach. Takiego śmiałego posunięcia nie można się było spodziewać po linii restauracji o skromnych proporcjach, ledwo zauważalnej w stosunku do liderów branży restauracyjnej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która od dawna zdobyła międzynarodowe uznanie.

Jednak w tej chwili sieć Noodle House ma już oddziały w innych krajach członkowskich GCC, a także w Australii i na Cyprze.

Według Phila Broda, dyrektora zarządzającego Jumeirah Restaurants, trwają negocjacje w sprawie otwarcia restauracji Noodle House w Chinach, gdzie planowana jest także budowa sieci hoteli Jumeirah Hotels and Resorts. Ponadto planowane jest wprowadzenie sieci Noodle House na rynek rosyjski, zdaniem pana Broda, plany te będą niewątpliwie wspierane przez tradycyjne zainteresowanie rosyjskich turystów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Przypomnijmy, że Jumeirah Group jest korporacją podróżniczą w ramach koncernu Dubai Holding, który prowadzi w szczególności jeden z najbardziej prestiżowych hoteli w Dubaju - Burj Al Arab i Jumeirah Beach Hotel.