Marzec 2011 kwiecień

Baran / Baran (21 / 03-20 / 04) ›››
W marcu będziesz chciał wykorzystać swoje osobiste cechy, aby uzyskać określone wyniki. Ambicja będzie wysoka, ale prawie zawsze odniesiesz sukces w osiąganiu zaplanowanych celów. Będziesz odważny w wypowiedziach, ironiczny i bardzo dowcipny w kwietniu.

Taurus / Taurus (21 / 04-21 / 05) ›››

Wasze sojusze i ustalenia w marcu będą owocne. Spotkasz się z osobą, która była twoim sąsiadem lub kolegą z klasy, od której dowiesz się dużo o byłych przyjaciołach i znajomych. W kwietniu wielu z was znajdzie się w sytuacji, w której będziecie chcieli wyrazić wdzięczność sławnej osobie.

Gemini / Gemini (22 / 05-21 / 06) ›››

Będziesz potrzebował przyjaznego uczestnictwa, porad innych ludzi, aby uniknąć trudności w relacjach z innymi w marcu. Intuicyjnie będziesz kierować się logiką okoliczności, unikając niebezpieczeństw i przeszkód. W kwietniu odbędzie się trudne spotkanie z grupą urzędników. Być może uczta.

Rak / Rak (22 / 06-22 / 07) ›››

W marcu często będziesz obrażany przez kogoś, zgłaszaj roszczenia do innych. Ale ty często będziesz w stanie popełnić jeden błąd po drugim, nie zwracając uwagi na niedogodności innych ludzi. W kwietniu spadnie na ciebie cały strumień wiadomości i różnych informacji. Dotyczy to także pracy i nowych sposobów manifestowania własnego znaczenia.

Leo / Leo (23 / 07-23 / 08) ›››

W marcu wzrośnie siła twojego wpływu na innych, wzrośnie poziom popularności. Będziesz jednak niepokoić się prostymi pytaniami, na które trudno będzie znaleźć odpowiedzi. W kwietniu udowodnisz, że jesteś energiczną naturą, pozbawioną niezdecydowania. Będziesz związany z humorem i nieco niepoważnym stanem umysłu.

Panna / Panna (24 / 08-23 / 09) ›››

W marcu ktoś wykona prace remontowe, inni wykonają ogólne sprzątanie, a jeszcze inni spróbują poprawić jakość własnego mieszkania za pomocą urządzeń technicznych. W kwietniu twoje pomysły nie będą prześladować przeciwników. Znajdziesz bardzo oryginalne rozwiązania w pozornie trywialnych sytuacjach.

Wagi / Waga (24 / 09-23 / 10) ›››

W marcu powinieneś unikać niezrównoważonych przyjaciół. Nie można wykluczyć przymusowego powrotu do starych więzi. W kwietniu irytuje Cię tymczasowe ograniczenie niezależności. Będziecie starali się uciec od zależnych sposobów współpracy, ale na razie okoliczności będą po stronie innych.

Scorpio / Scorpio (24 / 10-22 / 11) ›››

Wszystko, co wymaga wydatków umysłowych i dużej siły przekonującej, okaże się w marcu łatwo i naturalnie. Zaufają ci, znajdą najbardziej autorytatywnego mentora na twojej twarzy. W kwietniu zwróć uwagę na kontrowersyjne problemy z długoletnimi rywalami. Istnieje ryzyko popełnienia błędu.

Sagittarius / Sagitt arius (23 / 11-21 / 12) ›››

W marcu nie powinieneś przegapić szansy na awans w profesjonalnym kierunku. Często sukcesy te będą wynikiem wysiłków partnerów biznesowych. Stabilność i stałość czekają na Ciebie w kwietniu. Spodziewane są dobre wiadomości z daleka. To da ci możliwość rozwiązania niektórych istotnych problemów.

Koziorożec / Koziorożec (22.12 20.01) ›››

Temat miejsca zamieszkania ponownie pojawia się w marcu. W dzisiejszych czasach otrzymasz od znajomego coś niezwykłego. Niespodzianki będą charakterystyczne w komunikacji z innymi. W kwietniu można otrzymywać pieniądze z kilku źródeł jednocześnie. Twój nastrój będzie często zależeć od klimatu w rodzinie lub w pracy w zespole.

Wodnik / Wodnik (21.01 18.02) ›››

W marcu szczęście będzie po stronie tych, którzy uciekają się do pomocy wiarygodnych przyjaciół. W dziedzinie zawodowej rola patronów lub przełożonych będzie świetna. W kwietniu pojawią się dobre punkty dla krótkoterminowych umów partnerskich. Możesz zainteresować innych korzyściami płynącymi z pozycji zawodowej.

Ryby (19/02 20/03) ›››

W marcu na horyzoncie pojawia się możliwość długiej podróży lub znacznej zmiany zawodowej. Czas przyczynia się do znacznej zmiany wydarzeń w życiu osobistym. W kwietniu możesz być uciskany myślami o sukcesach swoich przeciwników i rywali. Aspekt kreatywny staje się prawie niewidoczny.

Obejrzyj wideo: Konsultacje społeczne projektu Planu zarządzania dla Starego Miasta marzec-kwiecień 2011 (Wrzesień 2019).