Korres. W Grecji wszystko tam jest.

Słynna grecka marka Korres, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży unikalnych produktów organicznych do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, jest „ulubieńcem” światowych celebrytów, takich jak Scalett Johansson, Sienna Miller, Angelina Jolie, David Beckham, Rihanna, Eva Mendes, Kylie Minogue i wiele innych, otworzyło swój drugi markowy sklep w Dubajskim Mirdif City Center.

Wszystkie produkty prezentowane w sklepie są opracowywane przy użyciu czterech grup naturalnych składników: ziół o właściwościach farmaceutycznych, ekstraktów z greckich roślin, składników żywności i wysoce skutecznych naturalnych dodatków. Produkty Korres nigdy nie używają syntetycznych surowców, takich jak produkty rafinowane, silikon, glikol propylenowy, etanoloamina, parabeny i amoniak.

Do tej pory produkty Korres były prezentowane w 32 markowych sklepach w takich miastach świata, jak Londyn, Nowy Jork, Monachium, Ateny, Paryż, Madryt, Stambuł, Singapur, Helsinki, Frankfurt, Barcelona, ​​Wiedeń, Praga, Dubaj i inne.

Obejrzyj wideo: Co warto kupić w Grecji? HAUL (Grudzień 2019).