Ekskluzywny poziom futra Cesare

Cesare Furs w ekskluzywnym centrum handlowym BurJuman prezentuje kolekcję eleganckich produktów futrzanych VIP. Oprócz znanych na całym świecie nazwisk projektantów i znanych marek, Cesare Furs by Gruppo Italia oferuje szeroką gamę futrzanych zawiasów, które można słusznie nazwać dziełami sztuki. Wysoka jakość i ekskluzywność tych produktów od wielu lat przyciąga do tego butiku kobiety z wyższych sfer, dla których ważna jest jakość futra, styl i niepowtarzalny styl.

Cesare Furs po raz kolejny udowodnił swoją wyjątkowość, pokazując nową kolekcję futer podczas show „Ice Symphony”, który odbył się na krytej hali lodowej w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - mieście Abu Zabi. Po raz pierwszy na czerwonym dywanie, który pojawił się bezpośrednio na lodzie, zaprezentowano produkty Cesare Furs firmy Gruppo Italia, o których widzowie i uczestnicy pokazu będą mówić i długo pamiętać.

Olimpijskie niż piwonie i mistrzowie świata w łyżwiarstwie figurowym wyszli na lód w futrach z Cesare Furs Gruppo Italia, a publiczność cieszyła się ogromną przyjemnością z pokazu mody na łyżwach. Wraz z produktami futrzanymi Cesare Furs zaprezentowała wspaniałą kolekcję modnych torebek Hamlet Couture, harmonijnie połączoną z luksusowymi futrami.

Podsumowując, Cesare Furs wyraził uznanie dla pań i panów z wyższych sfer, prezentując oryginalne torebki ze skóry krokodyla od Cesare Furs firmy Porosus.

Jakość oferowanych produktów, bogaty asortyment, właściwa polityka cenowa i poufność, a także wysoki poziom obsługi klienta zapewniły popularność Cesare Furs na światowym rynku futer. Myślisz o zakupie futra? Sprawdź Cesare Furs w BurJuman Center.

Obejrzyj wideo: jacht motorowy wlasny projekt1 (Październik 2019).