Sporządzenie testamentu i jego rejestracja

Szczęśliwi właściciele nieruchomości - pomyśl o przyszłości swoich dzieci!

Dziś Dubaj oznacza dla każdego coś wyjątkowego. Niektórzy postrzegają go jako obiekt inwestycyjny, emigrantów jako stałe miejsce zamieszkania, urlopowiczów jako świetne miejsce na długo oczekiwany urlop, inwestując w celu późniejszego wynajmu gotowej nieruchomości i zyskownego zwrotu z inwestycji.

Rosjanie inwestują w nieruchomości w Dubaju nie tylko dla zysku, ale także w czasie wakacji i wakacji, ponieważ wolą posiadać drugi dom w Emiratach, gdzie przyciągają je takie czynniki, jak bezpieczeństwo życia, wydajne środowisko biznesowe, dostępność nieruchomości najwyższej klasy, doskonałe warunki pogodowe, nowoczesne zakupy i wiele innych powodów.

Z uwagi na fakt, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są krajem muzułmańskim, wszystkie sądy rozważają dziedzictwo emigrantów religii muzułmańskiej na mocy prawa szariatu.

Sporządzanie testamentu i jego rejestracja

Testament jest dokumentem prawnym wyrażającym pragnienie osoby, w jaki sposób jej stan, w tym gotówka i nieruchomości, powinny być dystrybuowane po jego śmierci. Głównym celem testamentu jest wyznaczenie spadkobierców i wskazanie majątku przeniesionego w drodze dziedziczenia. Ale pomimo faktu, że sądy ZEA akceptują sprawy cywilne związane z małżeństwami, rozwodami i innymi problemami muzułmanów, rozważają te kwestie i akceptują testamenty emigrantów dowolnej narodowości i religii, w tym żyjących chrześcijan, hinduistów, buddystów i sikhów w kraju oraz z wizą dla rezydentów ZEA.

Testament nieruchomości

Emigranci z ważną wizą na pobyt stały w ZEA mogą sporządzić testament i zarejestrować go w lokalnym sądzie. Aby testament mógł zostać tutaj uznany za autentyczny i zgodny z prawem, musi zostać sporządzony zgodnie z prawem kraju, którego obywatelem jest spadkodawca, oraz poświadczony i zalegalizowany w ambasadzie lub konsulacie tego kraju.

Jeśli testament zostanie zalegalizowany przez ambasadę lub konsulat kraju, którego obywatelem jest osoba, która go sporządziła i zostanie należycie poświadczony przez sąd w Dubaju, wówczas wszystkie jego życzenia dotyczące podziału pieniędzy i mienia po jego śmierci zostaną spełnione. Jednak zgodnie z art. 17 ust. 5 ustawy federalnej ZEA nr 2 z 1987 r. „Prawo zjednoczonych Emiratów Arabskich powinno mieć zastosowanie do testamentów sporządzonych przez cudzoziemców dotyczących ich nieruchomości położonych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich”. Tak więc testament sporządzony w ZEA powinien wskazywać nieruchomość położoną w ZEA.

Jak wiecie, obcokrajowcom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pozwolono na zakup nieruchomości w niektórych obszarach Dubaju, a zadowoleni właściciele nieruchomości już myślą o jej losie.

Emigranci, którzy są właścicielami nieruchomości w Dubaju, muszą sporządzić testament, przetłumaczyć go na arabski i poświadczyć notarialnie w ambasadzie lub konsulacie swojego kraju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a następnie zarejestrować się w sądzie w Dubaju i Departamencie Ziemi w Dubaju. W ten sposób można przekazać w drodze spadku tylko gotową nieruchomość, dla której wydano „Świadectwo rejestracji nieruchomości” w Departamencie Ziemi w Dubaju, ponieważ jeśli certyfikat nie zostanie otrzymany, testament nie zostanie zarejestrowany w Departamencie Ziemi.

Jeśli dana osoba umrze bez pozostawienia testamentu, wówczas zgodnie z art. 17/1 Kodeksu cywilnego ZEA, ustawa federalna nr 2, „spadek nastąpi zgodnie z prawem kraju zmarłego, który obowiązuje w chwili śmierci”. Prawo to zostało uchwalone, aby nie było zamieszania w kwestii dziedziczenia dla emigrantów. Jeśli zmarły, który nie pozostawił testamentu, był muzułmaninem, prawo szariatu będzie miało zastosowanie do jego pieniędzy i majątku, co oznacza, że ​​z jego majątku wszystkie długi do dalszego podziału majątku zostaną spłacone w pierwszej kolejności.

Aby mieć pewność, że testament nieruchomości i innych nieruchomości znajdujących się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został sporządzony poprawnie, zalecamy właścicielom nieruchomości i ruchomości skontaktowanie się z agencją Dacha Real Estate, która jest wspierana przez Kaszwani, kancelarię prawną, która mówi zarówno Arabski i rosyjski, które pomogą sporządzić i poświadczyć wszystkie niezbędne dokumenty.

Kiedy przychodzi czas na zastanowienie się nad inwestycjami, które zabezpieczają twoją przyszłość i przyszłość twoich dzieci, dokonaj właściwego wyboru!

 • Liczne oferty nieruchomości od wiarygodnych deweloperów;
 • Konsultacje prawne i notarialne, wsparcie transakcji;
 • Kupno i sprzedaż nieruchomości;
 • Sporządzanie umów i tworzenie portfela inwestycji z gwarantowanym rocznym dochodem.

Dacha Real Estate oferuje opcje mieszkaniowe i komercyjne. Firma sprzedaje nieruchomości zarówno od deweloperów, jak i na rynku wtórnym. Koszt nieruchomości mieszkalnej na mkw. Licznik w Dubaju różni się w zależności od projektu i obszaru JBR. Unikalny projekt Jumeirah Beach Residence jest idealnym ucieleśnieniem współczesnego życia. Projekt oferuje szeroki wybór mieszkań, od apartamentów z jedną sypialnią po penthouse.

 • Bezpłatny zadaszony parking na 1 samochód
 • 3/4 sypialnie + hol - 2 bezpłatne miejsca parkingowe
 • Cena za 1 m² - od 4000 USD
 • Powierzchnia - od 60 do 150 m²
 • Budowa jest zakończona.

Wyspa Palm Jumeirah jest jednym z cudów świata! Najmodniejszy i najbardziej znany projekt, w którym twoimi sąsiadami będą gwiazdy Hollywood i światowe gwiazdy! Ten projekt zaczął być budowany w 2001 roku. Do 2009 r. Wyspa planuje zakończyć budowę dużego projektu inwestycyjnego ekscentrycznego amerykańskiego miliardera Donalda Trumpa na Bliskim Wschodzie.

 • Powierzchnia willi - od 470 m²
 • Cena za 1 m² - od 6500 USD
 • Długość plaży wynosi od 6 m do 12 m
 • Powierzchnia działki - od 605 metrów kwadratowych. m
 • Szacunkowa cena - od 3 milionów USD.

Wille są gotowe, ale wymagane są dodatkowe inwestycje w wystrój i wnętrze.

Al Kaheel (Al Kahil) Projekt oferuje rzadką okazję w Dubaju na zakup domu w środowisku naturalnym. Wille zostały zaprojektowane w tradycyjnym stylu łączącym starożytność i modernizm XXI wieku. Symbioza dziedzictwa arabskiego i współczesności.

 • Teren - od 646 do 1649 metrów kwadratowych. m
 • Powierzchnia mieszkalna - od 350 do 935 metrów kwadratowych. m
 • Szacunkowa cena - od 1,4 do 3,6 miliona dolarów.
 • Zakończenie budowy - 2009 r.

Miasto Arabia to nowa zabudowana powierzchnia około 2 metrów kwadratowych. km znajduje się w sercu Dubailand, która jest zarówno „bramą” wielkiego projektu Dubailand, jak i głównym centrum biznesowym i handlowym.

Wieżowiec Wings of Arabia (Wings of Arabia) - znajduje się w jednym z najbardziej obiecujących obszarów nowego Dubaju i obejmuje biura, które wykazują najnowocześniejsze udogodnienia i warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. To sprawia, że ​​jest preferowany wśród innych wieżowców i otwiera nowy świat dla biznesmenów, wyposażony w najnowszą technologię.

 • Cena za 1 m² - od 2241 USD
 • Powierzchnia biurowa - od 109,1 m²
 • Koniec budowy - 2008

Wyspa Palm Jebel Ali jest półtora raza większa niż jej poprzedniczka, Wyspa Palm Jumeirah i ma jeszcze większe udogodnienia. Nowa wyspa pomieści elitarne domy na wodzie, wille i jednoszynowy. Różnorodne budynki o wspaniałej architekturze powstają na półksiężycu otaczającym wyspę, aby uzupełnić wizerunek najbardziej prestiżowego projektu na świecie. Najważniejszym punktem projektu będzie „Sea Village” - centrum z jedynym morskim akwarium w regionie, w którym zamieszkują orki i różni głębinowi mieszkańcy ciepłych mórz.

 • Zakończenie tego projektu planowane jest na 2010 rok.
 • Powierzchnia - od 470 do 650 m²
 • Koszt za 1 metr - 3190 USD
 • Szacunkowy koszt w dolarach od - 1 500 000

Nasz personel zapewni pełne informacje na temat rynku nieruchomości i wybierze najlepszą opcję dla Ciebie, na podstawie Twojego budżetu.

Licencja komercyjna wydana przez Departament Rozwoju Gospodarczego nr 560462.

Dowód rejestracyjny wydany przez Land Land No 393

Wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia, to DACHA REAL ESTATE & KASHWANI LAW FIRM! Twój niezawodny partner!

Materiał dostarczyła firma prawnicza Dacha Real Estate & Kashwani

Obejrzyj wideo: Najemca nie potrzebuje zgody właściciela do zameldowania na pobyt stały (Październik 2019).