W Dubaju kobieta z Kirgistanu wygrała „dom swoich marzeń”

Kobieta z Kirgistanu zdobyła główną nagrodę z Al Ansari Exchange w Dubaju.

Al Ansari Exchange ogłosił zwycięzców konkursu „Al Ansari Exchange - Winter Promotion 2017”. Zwycięzcą Grand Prix, znanym również jako „dom marzeń”, była Saida Dzheenbaeva z Kirgistanu.

Losowanie odbyło się na żywo w sieciach społecznościowych w obecności wyższych urzędników i kierowników Al Ansari Exchange oraz przedstawicieli Departamentu Rozwoju Gospodarczego (DED) w Dubaju.

Nagroda Jeenbaeva to 500 tysięcy dirhamów (136 tysięcy dolarów). Planuje kupić dom w swoim rodzinnym kraju. Dostęp do losowania uzyskała po wymianie 400 $ w oddziale Al Ansari Exchange w Al Barsha.

Jeenbaeva powiedział: „Brak wystarczających słów, by opisać szczęście wygranej w„ wymarzonym domu ”. Na początku nie mogłem uwierzyć, że wygrałem, ale teraz moje marzenie o kupnie własnego domu w moim ojczystym kraju stało się rzeczywistością. Chciałbym wyrazić wdzięczność i uznanie Al Ansari Wymień się na okazję, by zrealizować swoje marzenie ”.

Losowanie obejmowało również kilogram złota będącego własnością Kuldeep Singh z Indii. Inni zwycięzcy otrzymali iPad Pro i iPhone X oraz nagrody pieniężne.

Obejrzyj wideo: Kazachstan - Pierwszy SZOK! ślub KOTA z kobietą (Styczeń 2020).