Słynna restauracja w Dubaju przenosi się do kurortu Atlantis, The Palm

Słynna restauracja dań kuchni kantońskiej w Dubaju zmienia swój adres i przenosi się do kultowego hotelu emiratu.

Znana kantońska restauracja Hakkasana w Dubaju przenosi się do Atlantis, The Palm, we wrześniu 2018 r., A będzie miała siedzibę w Royal Atlantis Resort and Residences pod koniec 2019 r.

Restauracja znajdowała się wcześniej w Jumeirah Emirates Towers, jednak została zamknięta 1 lipca.

Hakkasan dołączy do innych restauracji na Atlantydzie. Będzie oferował własne unikalne specjały, w tym kaczkę po pekińsku gotowaną na parze w nowej atmosferze.

Nick McCabe, dyrektor generalny Hakkasan Group, powiedział: „Jesteśmy przekonani, że goście będą cieszyć się Hakkasan w Atlantis, The Palm, naszą autentyczną kuchnią, wielokrotnie nagradzanymi koktajlami, stylową atmosferą lub wszystkimi powyższymi”.

Timothy Kelly, dyrektor generalny firmy zarządzającej Atlantis, The Palm, powiedział, że hotel z niecierpliwością czeka na „jedną z najbardziej znanych marek restauracyjnych na świecie”.

„Hakkasan wymyślił nowe podejście do nowoczesnej kuchni chińskiej, a Atlantis z kolei zmieniło pojęcie, czym może być światowej klasy kurort” - powiedział. dwie marki ”.

Inne restauracje Hakkasan znajdują się w Londynie, Abu Zabi, Bombaju, Nowym Jorku, San Francisco, Las Vegas, Miami, Szanghaju, Dżakarcie i Arabii Saudyjskiej.

Obejrzyj wideo: Polska restauracja otworzy lokal w Dubaju. Puls Biznesu (Styczeń 2020).