Ten niedrogi hotel zostanie wybudowany obok nowej areny w Dubaju

Obok słynnej areny w Dubaju otwarty zostanie nowy hotel Rove.

Sieć hoteli Rove ogłosiła plany otwarcia nowego hotelu w dzielnicy City Walk w Dubaju. Obiekt z 564 pokojami będzie zlokalizowany obok Dubai Arena. Data otwarcia hotelu nie została jeszcze ogłoszona.

Rove stopniowo rozszerza swoją obecność w Dubaju, reprezentując hotele w segmencie rynku średniej ceny. Obecnie w Dubaju jest pięć lokalizacji - Rove Downtown, Rove Healthcare City, Rove City Center, Rove Trade Centre i Rove Dubai Marina.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich planowane jest również otwarcie hoteli Rove La Mer, Rove Mina Seyahi, Rove Al Marjan Island, Rove Aljada Sharjah i innego obiektu obok kompleksu parków rozrywki w Dubaju. Planowane jest otwarcie miasta ekonomicznego Rove King Abdullah w Arabii Saudyjskiej.

Przypomnijmy, że nowa dzielnica Dubai City Walk, w której mieści się Dubai Arena, jest własnością Meraas, która jest również współwłaścicielem Rove. Pozostałe 50% marki należy do Emaar.
W ubiegłym miesiącu Meraas ogłosił otwarcie Dubai Arena na 2019 rok. Stanie się największą areną wewnętrzną i klimatyzowaną w regionie i może pomieścić 17 tysięcy osób. Planuje się, że Dubai Arena będzie wykorzystywana do wszelkiego rodzaju koncertów, wydarzeń publicznych, uroczystości, wystaw, konferencji, świątecznych kolacji i wydarzeń sportowych w tenisa, koszykówki, boksu, siatkówki, hokeja na lodzie itp.

Obejrzyj wideo: 10 najciekawszych namiotów campingowych (Październik 2019).