Crocodile Park zostanie otwarty w Dubaju

OTWARCIE NOWEJ ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ - DUBAJSKI PARK Krokodyli, DZIAŁALNOŚĆ BUDOWLANA O KTÓREJ OCZEKIWANO ZAKOŃCZONO ZAKOŃCZONO. Park stanie się domem dla kilku gatunków krokodyli, w tym drugiego co do wielkości gada na świecie - krokodyla nilowego.

Nowy park zostanie zaprojektowany jako rezerwat przyrody, zapewniający najlepsze warunki życia krokodylom, i stanie się atrakcją turystyczną dla wszystkich gości Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Projekt parku krokodyli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został opracowany podobnie do podobnego parku we Francji w celu wspierania ochrony gatunku i przystąpienia do Konwencji o międzynarodowym handlu zagrożonymi gatunkami zwierząt (CITES).

Oprócz celów rozrywkowych park zapewni uczniom, studentom i pracownikom ośrodków badawczych dalsze badania w ich obszarze zainteresowań. W ten sposób gmina Dubaj stara się zwiększyć zainteresowanie naukami przyrodniczymi, biologią i badaniami środowiska wśród mieszkańców emiratów. Park będzie zlokalizowany na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. m w odległości 10 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Dubaju.

Obejrzyj wideo: Billie Eilish Reacts To Teens React To Billie Eilish (Luty 2020).