Arabska noc

Tekst: Natalia Remmer

Istnieją rzeczy, które muszą zachować wierność. DO NIEGO, NIEPEWNIE ZWIĄZANE Z NIMI I TRADYCJE - ABY PRZYJMOWAĆ I CIESZYĆ SIĘ GOŚCIAMI.

Zestaw do kawy Arabian Night, stworzony przez mistrzów rosyjskich klejnotów, wykonany jest ze srebra próby 925 w technice emaliowo-filigranowej. Złocenie na całej powierzchni nadaje mu elegancji i podkreśla szlachetny luksus. Filigranowy wzór wykonany jest za pomocą srebrnego drutu: skręcony w różnych kierunkach, tworzy efekt łańcucha najmniejszych granulek. Obrazy cudownych roślin i rajskich kwiatów inspirowane są motywami orientalnych opowieści. Ziarna - okrągłe srebrne kule - rozrzucone na loki o filigranowym wzorze, zbierają w kolorach dziesiątki złotych pręcików-ziaren. Nadają wystrojowi kształt niespotykanych owoców lub fantastycznych kwiatów. Na pokrywkach miski cukru i dzbanka do kawy złote kule pędzą do wieżyczek - uchwytów.

Delikatne porcelanowe miseczki są otwierane delikatnymi śnieżnobiałymi pąkami ze złotą obwódką od eleganckich orientalnych uchwytów na kubki. Dzięki wielu wypolerowanym powierzchniom - uchwytom, krawędziom i bokom - cała usługa mieni się złotymi tonami. To niekwestionowane dzieło sztuki będzie wyglądać szczególnie atrakcyjnie w świetle księżyca podczas Ramadanu.

Obejrzyj wideo: Quebonafide ft. Solar, Wac Toja - Arabska noc prod. Deemz (Styczeń 2020).