Excalibur znalazł swojego właściciela

OD POCZĄTKU PRODUKCJA GODZINNA GODZINY ROGER DUBUIS, KTÓRA JEST ZNANA Z JEGO WIEDZĄ, SZACUNEK DO TRADYCJI I DODATKOWEGO PROJEKTU, PRZEZNACZONY NA RÓŻNORODNOŚĆ. W związku z tym, WŚRÓD PRZYJACIÓŁ MARKI, MIEJSCE HONOROWE PRZYJMUJE JEDEN Z NAJBARDZIEJ CHARIZMATYCZNYCH AKTORÓW SZKOCJI JERARD BATLER.

Tekst: Irina Malkova

„Jesteśmy dumni, że Gerard Butler dołączył do grona przyjaciół marki Roger Dubuis i doceniamy naszą współpracę opartą na podobieństwie poglądów i szczerym wzajemnym podziwie. Energetyczny i temperamentalny wizerunek Gerarda, który dzięki spektakularnemu wyglądowi, silnemu charakterowi i burzowemu temperamentowi stał się jedną z ikonicznych postaci świat kina idealnie komponuje się ze stylem kolekcji Excalibur

Kodeks honoru wymagał od Rycerzy Okrągłego Stołu odwagi w walce i hojności w duchu. Te same cnoty określają wyznanie Rogera Dubuisa. Zainspirowani wyczynami towarzyszy broni króla Artura mistrzowie genewskiej manufaktury zegarków stworzyli limitowaną edycję Excalibur specjalnie dla „współczesnych rycerzy”.

Gerard Butler rozpoczął współpracę z Rogerem Dubuis w 2011 roku. Dla niego, który dorastał w Paisley, małym miasteczku na wsi w Szkocji, luksus na poziomie Roger Dubuis był czymś więcej. Dlatego pierwsza znajomość Butlera ze światem elitarnych zegarków miała raczej emocjonalny charakter.

Wszystko zaczęło się od tego, że Gerard zwrócił uwagę na zegarek Excalibur w oknie sklepu. Zaintrygowany swoim najbliższym duchem i stylem zegarków postanowił bliżej poznać słynny dom wartowniczy. W tym celu odwiedził manufakturę w Genewie, zobaczył wszystkie etapy produkcji zegarków i, według niego, został całkowicie podbity. Następnie został zaproszony do zostania ambasadorem marki i teraz z przyjemnością nosi zegarki z kolekcji Excalibur.

Dziś oryginalne zegarki Roger Dubuis są najbardziej odpowiednimi i prestiżowymi akcesoriami, na które stać tylko nielicznych wybranych. Sam Gerard przyznaje, że „zegarmistrzostwo i kino mają wiele wspólnego: oba są obarczone dokładnym i niepowtarzalnym mechanizmem, który wywołuje głęboką reakcję emocjonalną. Pragnienie innowacji, ducha kreatywności i wolności Roger Dubuis w pełni spełnia moje zasady. W życiu musisz być w stanie podejmować ryzyko i poruszać się tylko naprzód! ”

ESTETYKA BEZ KOMPROMISÓW

Według Rogera Dubois, założyciela firmy, wybrał zawód zegarmistrzowski jako dziecko, ale dopiero w 1995 r., Po czterdziestu latach pracy w branży zegarmistrzowskiej, Dubois stworzył własną manufakturę.

W tej chwili firma prezentuje 4 kolekcje - La Monégasque, Excalibur, Pulsion i Velvet.

Kolekcja Excalibur łączy awangardowy i energetyczny design z wyrafinowanymi mechanizmami własnej produkcji.

Linia zawiera modele z tourbillon i automatycznym uzwojeniem, z repeaterem i wstecznymi indeksami daty i dnia. Na szczególną uwagę zasługuje model z podwójnym tourbillon wyposażony w zaktualizowany mechanizm produkcji RD01. Głównym zadaniem zegarmistrzów tej marki było zsynchronizowanie dwóch „latających” tourbillonów pracujących zgodnie, wykonując jeden obrót na minutę, co dodatkowo zwiększa niezawodność kursu.

Obejrzyj wideo: Plaża Władysławowo obrączka ślubna wróciła do właściciela - 10 sekund poszukiwań !!! (Październik 2019).