Elizabeth Di Naya Wierzymy, że wszystko to należy uszyć!

WYBÓR ZAWSZE POZOSTAJE NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIEM ŚWIĘTOWANIA. PONIEWAŻ TO NIE TYLKO ODZIEŻ, TO SYMBOL SZCZĘŚCIA I PRAWDZIWEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI! I TAKŻE SPECJALNE NASTRZYMANIE, ŻE KAŻDY DOŚWIADCZENI DOŚWIADCZA SIĘ DO UBRANIA NA JEDEN Z NAJLEPSZYCH SALONÓW W DUBAJU ELIZABETH DI NAYA BRIDALS. PRAWDZIWYM LUKSUSEM JEST TO - SZYCIE SUKNI ŚLUBNEJ NA ZAMÓWIENIE, Z UWZGLĘDNIENIEM ZALETÓW TWOJEJ figury!

Aby stworzyć ekskluzywną suknię ślubną, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał, wystrój i akcesoria. A tutaj kolor włosów i oczu, a także odcień skóry panny młodej, odgrywają ogromną rolę. Artysta, który wykona szkic, i mistrz kutra, który przeniesie fantazję do wzorów, z pewnością zainteresuje się nawykami dziewczyny. W końcu jej wyjątkowy wizerunek podczas całej uroczystości ślubnej zależy od tego, jak lubi się poruszać, siedzieć, a nawet stać. Tajemnice kunsztu i główne trendy mody ślubnej ujawniają naszym czytelnikom-narzeczonym Salam Bedaya, współwłaściciel salonu ślubnego Elizabeth Di Naya Bridals.

Salaam, co radzisz zamówić - klasyczna sukienka czy bardziej oryginalny model?

Osobiście uwielbiam stare hollywoodzkie melodramaty i efektowne suknie ślubne Grace Kelly, Audrey Hepburn i Elizabeth Taylor. Wszystkie prezentują na ekranie klasyczny obraz eleganckiej panny młodej. To on został pokazany na jej ślubie przez obecną księżną Cambridge Kate Middleton. Najbardziej znane panny młode polegają na koronce i klasycznym wyglądzie. I chociaż niektóre młode dziewczyny wolą brać ślub w oryginalnych sukienkach, to jednak eleganckie klasyki pozostaną głównym trendem mody ślubnej przez wiele lat.

Jak ozdobić rąbek sukienki i długi tren - tiul, koronki, perły?

Większość narzeczonych bardzo lubi dodatkowy wystrój i zwykle prosi o wyhaftowanie większości sukienki za pomocą półprzezroczystych kryształów Swarovskiego. Ręcznie robiona koronka, tiul i haft, tradycyjnie używane do dekoracji, mogą być również ozdobione przezroczystymi kryształami.

Na przykład jeden z naszych klientów, panna młoda z królewskiej rodziny Abu Zabi, poprosił o ręcznie wykonany fragmentaryczny haft na szmaragdowo-zielonej sukience ślubnej wykonanej z jedwabnej satyny duchesse. Wybrała kryształy Swarovskiego, połączenie złotego haftu (gra półtonów) i szmaragdów na przezroczystym tiulu (nawiasem mówiąc, obecność złota w sukniach ślubnych tradycyjnie kojarzona jest z tym, że od czasów starożytnych symbolizowała nieśmiertelność i światło słoneczne, a zatem zawsze była bardzo popularna w wyższych klasach, - ok. ed.). Zazwyczaj wystrój sukien ślubnych jest opracowywany w zależności od możliwości finansowych i życzeń pana młodego. Tymczasem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i krajach regionu Bliskiego Wschodu większość narzeczonych jest dziś gotowa podejmować dość odważne decyzje i zamawiać naprawdę wyjątkowe suknie ślubne!

Jakie dziś noszą rękawy?

Przede wszystkim przejrzysty i długi. Modna jest również długość do nadgarstka. Jednocześnie najlepiej modelować rękawy z lekkiej koronki, tiulu lub szyfonu. A do dekoracji użyj koralików i haftu. Wykwintne motywy koronkowe wyglądają szczególnie efektownie na przezroczystych rękawach.

Jakie akcesoria najlepiej wyglądają w sukience druhny?

W tym sezonie wszystko jest bardzo wykwintne! Swarovski placery, koraliki, perły ... Głównymi akcesoriami ślubnymi są welony i grzebienie do włosów.

Nasze narzeczone wolą zamawiać akcesoria do włosów w stylu sukien ślubnych, aby po zdjęciu welonu wyglądały elegancko i stylowo.

Kiedy panna młoda powinna zamówić sukienkę - miesiąc, sześć miesięcy lub rok przed ślubem?

Panna młoda musi złożyć zamówienie i rozpocząć planowanie uroczystości co najmniej 6-9 miesięcy przed ślubem. A jeśli zdecyduje się wstępnie przestudiować propozycje salonów ślubnych i atelier, wówczas proces znalezienia idealnego stroju powinien być uwolniony od stresu i zmartwień. Dobrze, jeśli dziewczyna szuka z wyprzedzeniem w Internecie lub w magazynie o modzie dla kilku sukienek, których styl uważa za najbardziej udany. Ułatwi to zadanie zarówno pannie młodej, jak i konsultantom weselnym.

Ale większość dziewcząt często prosi o stanik z jednego modelu, aby uszyć na spódnicy z innego.

Zgadzam się W Elizabeth Di Naya Bridals zwykle dajemy narzeczonym możliwość uczestniczenia w projektowaniu przyszłej toalety. Najpierw tworzymy szkic sukienki. Następnie omawiamy z narzeczoną wszystkie szczegóły i niuanse. Poniżej znajduje się wersja sukienki muślinowej. Panna młoda ma więc okazję przymierzyć przyszły strój, sprawdzić, czy wszystko potoczy się tak, jak chciała ... I dopiero po wstępnych dopasowaniach, regulacjach i dostosowaniach zamówiony jest strój wykonany z luksusowego materiału z drogimi wykończeniami!

Bardzo złożony i żmudny proces ...  

Ale to podejście ratuje nasze narzeczone przed stresem i rozczarowaniem. A co najważniejsze, pomaga im zrealizować wszystkie swoje fantazje, jednocześnie dokonując właściwego wyboru! Doskonale rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze narzeczone organizowały uroczystości na przyzwoitym poziomie.

Jaką rolę może odegrać styl ubierania się!

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich strój panny młodej jest tradycyjnie szeroko dyskutowany. Więc po ślubie wszyscy, od małych po duże, będą rozmawiać tylko o tym, co miała na sobie panna młoda! Dlatego staramy się zrobić wszystko, aby nasza panna młoda wybrała najlepszy projekt i sylwetkę!

Mówi się, że młodzi przedstawiciele elity Emiratu wolą zatrudniać profesjonalnych planistów ślubnych. A czym dokładnie są organizatorzy prowadzący wszystkie główne negocjacje, w tym zlecone suknie ślubne dla pary młodej.

 To także rodzaj trendu. Rzeczywiście, dziś w większości przypadków to organizatorzy ślubu rozwiązują wszystkie problemy związane z nadchodzącą uroczystością. A to pozwala młodej parze odpocząć i cieszyć się przygotowaniami do specjalnego dnia bez żadnych zmartwień. Na przykład często współpracujemy z Olivierem Dolce (www.oliverdolz.com), Claire's Perfect Wedding (www.theperfectmoment.com), Couture Events (www.theweddingplanner.ae) oraz Juliet & Romeo (www.julieweddingdubai). com).

A jeśli sama panna młoda chce złożyć zamówienie, kto powinien jej towarzyszyć w salonie ślubnym? Matka, siostry, dziewczyny? Podczas pierwszej konsultacji zalecamy, aby narzeczone skupiły się na wyborze modelu i stylu projektowania, zamiast omawiania szczegółów stroju i uroczystości z rodziną lub przyjaciółmi. Po dokonaniu wyboru przez pannę młodą może zaprosić członków rodziny do studia, aby ocenić projekt sukienki i omówić niuanse. Większość narzeczonych tradycyjnie chodzi do salonu w towarzystwie matki lub bliskich krewnych (siostry, babci lub ojca). Ale częściej dziewczyny lubią przychodzić w towarzystwie przyjaciół. I z reguły dziewczyny przeszkadzają w dokonaniu właściwego wyboru. Co gorsza, zaczynają omawiać sukienki z perspektywy panny młodej, polegając na własnym guście lub narzucając swoje uzależnienia.

Czy pan młody może zobaczyć suknię panny młodej przed ślubem?

Nie zalecamy, aby pan młody patrzył na suknię panny młodej przed ślubem. Nawiasem mówiąc, w wielu kulturach pan młody uważa za wielką porażkę zobaczenie swojej ukochanej w sukni ślubnej w przeddzień uroczystości. Chociaż stajenni, w przeciwieństwie do dziewczyn, zawsze dają dobrą radę! Dlatego idąc do salonu z dziewczynami, szczerze przyznaj się, czy te dziewczyny są naprawdę gotowe, aby szczerze wspierać Ciebie i Twój wybór.

Obejrzyj wideo: John Lennon and Paul McCartney on the Beatles' Success, Their Influence, Becoming Rich, and Politics (Październik 2019).