W sprawie udziału ambasady rosyjskiej w wydarzeniu charytatywnym „Mały świat” na rzecz dzieci

31 marca 2011 r. W Abu Zabi w hotelu Emirates Palace (Emirates Palace) odbyła się impreza charytatywna „Mały świat” pod patronatem Ministra Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych ZEA Szejka Nahayyana Mubaraka Al Nahyana.

Jego głównym celem było wspieranie i zbieranie funduszy dla potrzebujących dzieci na całym świecie.

W wydarzeniu wzięło udział 28 ambasad akredytowanych w kraju, a także wiele dużych lokalnych firm. W „pawilonach narodowych”, które reprezentowali, każdy, kto przyszedł z pomocą dzieciom, mógł skosztować jedzenia i napojów z każdego kraju, zapoznać się z pamiątkami i informacjami dla poszczególnych krajów.

Zauważalny był udział Rosji. W naszym pawilonie wszyscy byli traktowani na torty, bułeczki, słodycze i herbatę z samowara. Szczególnie interesująca dla zwiedzających była możliwość „życia” w celu zapoznania się z próbkami tradycyjnych rosyjskich strojów.

Podczas spotkania z ambasadorem Rosji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Andriejem Władimirowiczem Andreevem szejk Nakhayyan wyraził uznanie dla wkładu ambasady rosyjskiej w sukces tego wydarzenia charytatywnego. Część środków z tego funduszu zostanie przeznaczona na rosyjski fundusz charytatywny Give Life, kierowany przez Chulpana Chamatową i Dinę Korzun.

Wieczór zakończył się pokazem sztucznych ogni i wielkim koncertem, w którym wziął udział zespół taneczny Action Dance Studio („Action Dance Studio”), zorganizowany przez rosyjskiego rodaka z Dubaju.

Rosyjska ambasada w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dziękuje za pomoc w wzięciu udziału w imprezie charytatywnej Little World dla rosyjskich studentów studiujących na Uniwersytecie Nowojorskim w Abu Zabi, a także Jewgienija Morozowa, grupy tanecznej Dance Dance Studio i rosyjskiej piekarni Sharjah.

Obejrzyj wideo: Ambasada Amerykańska zaprasza do udziału w loterii DV-2016! (Wrzesień 2019).