Uwaga! Konkurs fotograficzny

Rozpoczynamy nowy konkurs fotograficzny „Mama i ja”!

Trudno było znaleźć bardziej odpowiedni temat do konkursu fotograficznego, który rozpoczęliśmy w pierwszych miesiącach wiosny! Wiele osób na świecie świętuje nawet początek nowego roku na wiosnę. I słusznie! Wszystko wokół kwiatów, zmian, ożywa ... 8 marca zwyczajowo gratulujemy naszym kobietom Międzynarodowego Dnia Kobiet, wręczamy im kwiaty i prezenty, a 21 marca w wielu krajach obchodzą Dzień Matki. Postanowiliśmy więc złożyć hołd wszystkim matkom na świecie i, oczywiście, ich dzieciom.

Tym razem sponsorem konkursu jest francuska firma kosmetyczna Bourjois, która produkuje różnorodne wysokiej jakości i niedrogie kosmetyki dekoracyjne. Jej nowa kolekcja wiosna-lato zawiera unikalne pomadki i naturalne błyszczyki z serii Sweet Kiss. W oparciu o nazwę kolekcji postanowiliśmy zaprosić wszystkich fotografów, którzy wiedzą i lubią robić zdjęcia dzieci do wzięcia udziału w konkursie. Szczególnym warunkiem jest to, że na zdjęciach dzieci muszą być z matkami. Możesz także z tatusiami, babciami, siostrzanymi braćmi i innymi krewnymi, ale kluczowym słowem tego konkursu jest „MOM”. Cóż, a także „ja” (dotyczy dzieci).

Drodzy fotografowie, jeśli uda wam się uchwycić momenty dotykania dziecięcych uścisków lub pocałunków ukochanej mamy, zastanówcie się, że główna nagroda znajduje się w kieszeni. I jak zawsze nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem, czy tylko wczoraj kupiłeś aparat!

Jak zawsze, możesz przesłać wszystkie najbardziej udane zdjęcia na naszą stronę internetową www.chatru.com, gdzie przez cały miesiąc użytkownicy będą omawiać przesłane prace i głosować na zdjęcia, które im się podobają. Najlepsi fotograficy zdeterminowani głosowaniem publiczności otrzymają od Bourjois wspaniałe zestawy kosmetyków dekoracyjnych! Świetny prezent na każde wakacje!

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zawsze patrz na www.chatru.com.

Powodzenia wszystkim!

Obejrzyj wideo: UWAGA KONKURS. Wędkarski konkurs fotograficzny na FB. Do wygrania pakiet od firmy PROFESS WP (Wrzesień 2019).