Kochankowie i piękni

Armani / SPA

Hotel Armani

Ciekawostki, ale fajne ...

To spa oferuje 15% zniżki na wszystkie zabiegi od niedzieli do czwartku dla pierwszych gości (od 9:00 do 12:30). W przypadku par, które zamówią procedurę trwającą co najmniej 50 minut, dodatkowe 25 minut będzie oferowane bezpłatnie.

Od 13 lutego do 15 lutego spa przygotowało specjalny 100-minutowy program łączący klasyczne zabiegi ze specjalną kąpielą i lekkimi potrawami ArmaniSpa przy basenie.

Cena: 800 drh na osobę.

Kontakt: +971 4 888 3315 / 3282

Klinika Aesthetica

J. W. Marriott Business Complex, Deira / Dubai Healthcare City

Podstawowe zasady odchudzania

Dubai Beauty Clinic oferuje nowy system poprawy ciała oparty na trzech metodach: Terapii Ditlenkiem Cabona, Lipolysis Injections i Accent Ultra. Pierwszym sposobem jest oczyszczenie organizmu kwasem jabłkowym (Cabon Dioxide Therapy).

Poprawia kondycję skóry, stymuluje naturalny proces metabolizmu. Drugim krokiem na drodze do doskonałości jest rozkład tłuszczów za pomocą specjalnych zastrzyków, które pomagają usunąć małe porcje nadwagi. Świetna alternatywa dla liposukcji. Ostatni etap to procedura oparta na falach o wysokiej częstotliwości, które stymulują proces dzielenia tłuszczu, proces jego wydalania i produkcję kolagenu.

Kontakt:

+971 4 296 8005
+ 971 4 429 8533

Clessidra med spa

Dubai Healthcare City

Kawior i perły ...

Przez cały luty masz możliwość otrzymania jednego z najbardziej luksusowych popularnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz z 25% rabatem. Caviar & Pearl Facial odbudowuje i odnawia komórki skóry, zapewnia przeciwutleniacze, nawilża i wygładza zmarszczki. Piękno stało się bardziej przystępne!

Kontakt: +971 4 423 3663

Body Marie Marie

Al wasl road

Nic nie pomaga? Spróbuj wina!

Terapia winem z wykorzystaniem naturalnych składników (D'Vine Essence Therapy) pomoże odświeżyć skórę i nadać jej naturalny blask. Delikatny peeling przygotuje skórę do lepszego wchłaniania czerwonego wina i ekstraktów z pestek winogron, co przyczyni się do odnowy komórek skóry i produkcji kolagenu. Zabieg obejmuje masaż szyi i ramion. Cena: 900 drh za dwie sesje.

Nie tylko twarz wymaga pielęgnacji. Skóra piersi wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachować koloryt i elastyczność. W tym salonie piękności otrzymasz specjalną procedurę z odżywczymi wzmocnionymi maskami i delikatnym masażem, 900 drx na dwie sesje. Bądź wysportowany!

Kontakt: +971 4 344 4901

Talise spa

Jumeirah emiruje wieże

Najważniejsze jest, aby zdążyć na czas!

Przez dwa miesiące, luty i marzec, w dni powszednie, to spa ma 50% zniżki dla wczesnych odwiedzających - od 9 rano do 5 po południu.

Kontakt: +971 4 3198181

Spa

Hotel przy plaży Jumeirah

Masaż z widokiem na morze

Zarezerwuj godzinny masaż za 480 drx w namiocie nad morzem i uzyskaj bezpłatny dostęp do basenu i plaży hotelu. Oferta jest ważna w lutym, tylko w dni powszednie, od 8.00 do 18.00.

Kontakt: +971 4 406 8800

Senso spa

Radisson Blu Hotel, Media City

Czekoladowa uczta dla dwojga

Ciepła relaksująca kąpiel z płatkami czerwonej róży i masaż masłem czekoladowym - czy to nie romantyczne? Po zabiegu panie otrzymają manicure i pedicure, a mężczyźni dowiedzą się, czym jest ekskluzywny pedicure z salonu. Całkowity czas to 2,5 godziny.

Cena: 650 drh dla dwojga.

Kontakt: +971 4 366 9111

Piękno w spa

Rezydencja plażowa Jumeirah

W dzień świętego Valentina, masz okazję zaoszczędzić pieniądze i uzyskać specjalną pielęgnację włosów, stylizację i zmienić lakier na paznokciach dłoni i stóp - tak tak 210 drx. Czy twoje nogi i ręce potrzebują miłości? Następnie królewski manicure i pedicure, których potrzebują! Specjalna pielęgnacja z maską, oczyszczanie skóry, masaż i lakierowanie - za 250 drx. Weź ze sobą dziewczynę, a dostanie to samo - za darmo! A jeśli zamówisz w tym salonie procedurę Alpha Beta Deluxe lub Custom Luxury Facial, otrzymasz bezpłatny półgodzinny masaż okolic szyi i ramion.

Podczas rejestracji nie zapomnij wspomnieć o ofercie specjalnej!

Kontakt: +971 4 4308719

Obejrzyj wideo: Skalar - Kochanek (Wrzesień 2019).