Bitwa o wybrzeże powraca do Dubaju

SŁAWNY TURNIEJ MUAYTAY (THAI BOXING) PO RAZ 3. ZEBRANIE SWOICH FANÓW W ZEA. DUBAJSKA RADA SPORTOWA, AKADEMIA SZTUKI WĘDRÓW (DUBAJ, ZEA) ORAZ HOTEL DUSIT THANI DUBAI Z radością ZGŁASZAMY, ŻE SŁAWNE MISTRZOSTWA MUYBAISA ZOSTANĄ PRZEZNACZONE.

Dzięki silnemu wsparciu Światowej Rady Muaythai (WMC) i Międzynarodowej Federacji Muaythai (IMF), nadaje programy w wiodących kanałach sportowych na świecie, masowo relacjonowane w międzynarodowych, regionalnych i lokalnych mediach, w obecności najlepszych zawodników oraz obecni Mistrzowie Świata w tym sporcie z całego świata, Mistrzostwa „Bitwy na Wybrzeżu-3” pomogą przenieść rozwój sztuk walki i sportu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na nowy poziom. Trzecia runda mistrzostw Battle of the Coast odbędzie się 25 listopada 2010 r. W hotelu Dusit Thani Dubai w ramach Dni Kultury Tajlandii, które odbywają się we współpracy z Ambasadą Tajlandii Królewskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Konsulatem Generalnym Tajlandii w Dubaju i Emiratach Północnych. Vladimir Burdun, prezes Akademii Sztuk Walki i organizator Mistrzostw Bitwy o Wybrzeże 3, powiedział: „Cieszymy się, że po raz trzeci możemy sprowadzić najlepszych sportowców i jeden z najbardziej spektakularnych sportów do Dubaju. Dzięki wsparciu wszystkich naszych partnerów i widzów, mistrzostwa „Bitwy na wybrzeżu 3” i wszystkie kolejne mistrzostwa w tej serii staną się jednym z najbardziej udanych wydarzeń sportowych w corocznym kalendarzu Dubaju. Zapraszamy wszystkich fanów Muaythai do osobistego wzięcia udziału w tym krwawym wydarzeniu podnoszącym poziom adrenaliny yatie i pierwszy dowiedzieć się, kto będzie nowym Champion Muaythai Bliskiego Wschodu. "

Wszystkim, którzy nie śledzili historii mistrzostw Muaythai, przypominamy, że pierwsze i drugie „Bitwy na wybrzeżu” odbyły się w 2005 i 2007 roku w hotelu Le Meridien Mina Seyahi (Dubaj, ZEA). Oba mistrzostwa były szeroko relacjonowane w Fox Sport TV, Al Jazeera Sport TV, Dubai Sport i NTV. Każde z mistrzostw zgromadziło ponad 1200 fanów, wśród których byli fani tego sportu i liczni goście VIP. Większość zawodników, którzy brali udział w pierwszych dwóch bitwach na wybrzeżu, niecierpliwie czeka na trzecie mistrzostwo i już potwierdziło swój udział w nim. Odpowiadając na pytanie naszego korespondenta dotyczące tego, jak prawidłowo wybrano termin nowej „bitwy na wybrzeżu”, Vladimir Burdun, prezes „Martial Arts Academy”, powiedział: „Wiesz, wszystko ma swój własny czas. Kiedy organizowaliśmy pierwsze turnieje, trudno było nam zgromadzić publiczność publiczność, ponieważ praktycznie nikt w Emiratach nie wiedział, czym jest boks tajski, i nikt przed nami nie przeprowadził szczegółowych zawodów w tym sporcie. Teraz, po trzech latach, kiedy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbyło się już wiele turniejów - zarówno dużych, jak i małych, ludzie bardzo się różnią Bądź profesjonalnym Muaythai.

Ponadto dzisiejszy boks tajski systematycznie zmierza w kierunku stania się jednym ze sportów olimpijskich, co oznacza, że ​​dzisiaj Muaythai rozwija się na zupełnie innym poziomie we wszystkich krajach świata. W tym roku odbywa się trzecia seria bitew Mistrzostw Bitwy nad Wybrzeżem w ramach światowej trasy Tajlandia VS Challenger, pod patronatem której odbywają się turnieje Tajlandia VS Europa (Tajlandia vs Europa), Tajlandia VS Rosja (Tajlandia vs Rosja) Tajlandia kontra Chiny („Tajlandia vs. Chiny”) i tak dalej. Oczywiście organizujemy Mistrzostwa Tajlandii kontra Bliski Wschód („Tajlandia kontra Bliski Wschód”). Główną sieć bojowników tworzą ci przywiezieni tu przez międzynarodową organizację Thailand VS Challenger, ponieważ zarówno poziom bitew, jak i poziom ich zasięgu w lokalnych, regionalnych i międzynarodowych mediach będą więcej niż wysokie. Nie możemy dopuścić do tego, aby bitwy na „Bitwie na wybrzeżu 3” były słabe, ponieważ cały turniej będzie transmitowany nie tylko do 24 krajów regionu, ale także do Europy i innych części świata w kanałach telewizyjnych takich jak Fox Sport, Euro Sport , ESPN. To znaczy przez kanały o solidnej międzynarodowej renomie i wielomilionowej publiczności. A to oznacza, że ​​„obraz” bitwy na wszystkich tych kanałach musi być wysokiej jakości od momentu rozpoczęcia bitwy i do jej zakończenia. Dlatego spośród siedmiu zadeklarowanych walk rozłożyliśmy tylko trzy pary. Będzie bardzo niewielu początkujących wojowników, a kulminacją „Bitwy nad wybrzeżem-3” będą bitwy czterech zawodowych par sportowców, którzy zostaną przywiezieni bezpośrednio z Tajlandii ”.

Co „Battle on the Coast-3” może dać zarówno fanom sportu w Dubaju, jak i organizatorom turniejów?

Vladimir Burdun powiedział: „Od samego początku naszych profesjonalnych mistrzostw sztuk walki my, jako organizatorzy, nie postawiliśmy sobie za cel organizowania turniejów tylko po to, aby je organizować. Dlatego wszystkie nasze turnieje były na najwyższym poziomie i były transmitowane przez wiodące kanały telewizyjne, z wyjątkiem być może Euro Sport. Trzeci turniej będzie nieco odmienny od poprzednich dwóch, ale nie pod względem jakości bitew, ale miejsca i odpowiednio ich postrzegania przez publiczność. Po raz pierwszy w historii „Bitwy na wybrzeżu” będziemy organizować Mistrzostwa nie na wybrzeżu, jak sama nazwa wskazuje, ale na dachu parkingu hotelu Dusit Thani Dubai. Przy okazji postanowiliśmy nie zmieniać nazwy turnieju, ponieważ „Bitwa nad brzegiem” stała się już rozpoznawalną marką a cały Dubaj leży na wybrzeżu, to znaczy w zasadzie nic się nie zmieniło. Aby zrealizować ten pomysł, otrzymaliśmy ogromną liczbę oficjalnych zezwoleń od różnych władz i wykonano wiele prac technicznych. Zapewniliśmy wsparcie Dubai Sports Council i wielu renomowanych międzynarodowych organizacji sportowych, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy. Dlaczego ta platforma jest atrakcyjna? Po pierwsze dlatego, że nikt tego wcześniej nie zrobił, co oznacza, że ​​ustanawiamy precedens. Po drugie, z parkingu tego hotelu jest taka panorama, że ​​każdy, kto ogląda transmisję walk, zrozumie, że odbywa się w Dubaju. Podczas kręcenia miejsca, w którym odbywać się będą walki, Khalifa Tower będzie ciągle wpadać w kadr, a to jest bezpośrednia marka Dubaju jako sportowego miejsca na Bliskim Wschodzie. Jednym słowem zapraszamy wszystkich na „Battle on the Coast-3” Bilety są już w sprzedaży. Nie przegap! ”

Pozostaje dodać, że podczas mistrzostw publiczność będzie miała okazję podpisać autografy o zawodnikach i kupić pamiątki z symbolami turnieju, aby pamięć o trzeciej „Bitwie na wybrzeżu” pozostała na długo. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą wziąć udziału w turnieju, powiemy o jego wynikach w następnym numerze naszego magazynu.

Vladimir Burdun, prezes Akademii Sztuk Walki i promotor Mistrzostw Bitwy o Wybrzeże 3

Obejrzyj wideo: Jarosławiec plaża zejście numer 6 od strony zachodniej (Kwiecień 2020).