Adresy marzeń dzieci

Natalya Popova, wiodąca specjalistka ds. Turystyki i transportu Al Fanar Specjalnie dla „rosyjskich Emiratów”
Nie jest tak łatwo zadowolić współczesne dziecko: zobaczył coś, wie o wszystkim! Opierając się na doświadczeniu komunikowania się z naszymi dziećmi, wybraliśmy to, co wzbudziło i wywołuje zachwyt wśród dzieci mieszkających dziś w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Animacja dla dzieci

Jeśli chodzi o animację dla dzieci, wolimy Miramar Al Aqah Beach Resort Fujairah. Dla tych, którzy nie są zbyt dobrze zaznajomieni z terminologią, przypominamy, że animator jest czymś w rodzaju artysty, który nie powinien pozwalać dzieciom się nudzić, gdy dorośli odpoczywają.

W hotelu znajduje się profesjonalny zespół animatorów dziecięcych, którego zadaniem jest nie tylko pełnienie rozrywkowych funkcji, ale także pozytywny wpływ na rozwój dobrej formy fizycznej i aktywację zdolności twórczych dzieci. Rano odbywają się aqua aerobik lub ćwiczenia dla dzieci, po południu dzieci zajmują się rysowaniem, modelowaniem, zbieraniem rękodzieła od projektanta, a wieczorem zaczyna się zabawa: animatorzy organizują zabawne zawody na plaży lub boisku sportowym, gry, które uczą dzieci, jak strzelać z łuku, siatkówki, pływanie i więcej. Potem zaczynają się dyskoteki, gdzie dzieci tańczą, śpiewają, biegają w niestabilnym wesołym „pociągu” na parkiecie, występują na scenie. Nawet najbardziej nieśmiałe dzieci po takim wypoczynku znajdują przyjaciół i starają się nadążyć za swoimi bardziej aktywnymi rówieśnikami.

Raj dla pieszych

Jebel Ali Beach Resort to także idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi. Ma ogromny teren krajobrazowy z trawnikami i krzewami, rzeką i wodospadami. Tutaj naprawdę poczujesz świeżość morskiego powietrza. Pawie spacerujące po kompleksie wypoczynkowym są tak przyzwyczajone do gości, że jedzą z nimi! Rzeka jest pełna ryb i żółwi, wiele dziwacznych ptaków biegnie po trawie. Ale to nie wszystko: ten hotel ma własną stajnię! Pod nadzorem doświadczonego personelu dzieci mogą jeździć konno lub kucykami. Dodaj tutaj piękną, czystą plażę, dwupiętrowy klub dla dzieci, basen dla dzieci - i zapewnisz dobry nastrój dla Ciebie i Twojego dziecka!

Idealne urodziny w Atlantis

Wszystko w mieszkaniu jest wywrócone do góry nogami: kot z przestraszonymi oczami wisi na zasłonie, ciasteczka są pokruszone w akwarium ryby, sok rozlewa się na dywanie, ślady waniliowej śmietanki z rąk dzieci, zabawki, sandały, ołówki i plastelina rozrzucone po całym domu ... Po prostu dzisiaj są urodziny dziecka!

Aby ten doniosły dzień był mniej destrukcyjny dla własnego domu, jest całkiem możliwy. Opłacilibyśmy to Atlantis, The Palm. I oto dlaczego: nigdzie na świecie nie będzie takiej imprezy dla dzieci, jak w Atlantis Kids Club!

Tutaj otrzymasz pakiet usług na przyjęcia urodzinowe, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia, aby Twoje dziecko mogło świętować swoje najlepsze urodziny. Organizatorzy wakacji zaoferują: profesjonalną dekorację sali balonami i indywidualne życzenia urodzinowe, dekoracje tematyczne (na przykład Ben, 10, Hannah Montana, Piraci itp.), Przekąski, napoje, tort urodzinowy, CD ze zdjęciami tego dnia.

Cała impreza, od początku do końca, odbywa się pod niestrudzonym nadzorem personelu hotelu. Dzieci zaproszone na urodziny są rejestrowane, umieszczane na nich tabliczki znamionowe i bransoletki „identyfikacyjne”. Naprzeciw imion dzieci, imiona i numery kontaktowe rodziców są wpisywane do rejestru. Po zarejestrowaniu i wysłaniu dziecka do strefy rozrywki i wakacji rodzice mogą się zrelaksować i poświęcić na 4-5 godzin ciszy i spokoju.

Nie ma się czym martwić - w hotelu Atlantis jest wiele niesamowitych rozrywek dla każdego dziecka: wokół klubu znajdują się różne place zabaw, aw centralnej części znajdują się dwie ścianki wspinaczkowe odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Ponadto dzieci mogą wspinać się na wesoły zatopiony statek ze zjeżdżalniami dla dzieci. Pod opieką organizatorów wakacji dzieci zapraszane są do sztuki użytkowej - narysowania kartki urodzinowej lub stworzenia rzemiosła przy użyciu techniki origami, aplikacji akrylowej, rzeźby w glinie lub drewnie. Dzieci chętnie przyjeżdżają do pracy, a następnie z dumą prezentują swoje „dzieła sztuki” sobie i swoim rodzicom.

„Sala bankietowa” z przekąskami i słodkim stołem znajduje się w Strefie twórczej. Przechodząc przez strefę gry, dzieci wchodzą do strefy teatru podwodnego, przez dwa okrągłe okna, z których można podziwiać morze i podwodne życie Laguny Ambasadora. Młodzi goście zwykle piszczą z zachwytu, gdy widzą za szklanym rekinem wielorybim lub nurkiem rozdającym żywność mieszkańcom akwarium. W obszarze Teatru Podwodnego odbywają się różne konkursy (z rozdaniem nagród zwycięzcom), tańce i gry grupowe. Tutaj dzieci bawi magik, gdy zmęczeni i biegający goście wakacji wpadają w wielokolorowe miękkie poduszki Fatboy.

Mistrz produkcji fantazyjnych figurek z długich balonów jest szczególnie popularny wśród wszystkich: nie ma końca w zamówieniach. Łatwo jest założyć, że takie urodziny rzadko kończą się we wskazanej godzinie, szczęśliwych rodziców wciąż „łapią” rodzice, którzy od dawna przyjeżdżają z klubu. Prezenty z Atlantydy, wydawane przy wyjściu każdemu z gości, oznaczają koniec wakacji. Programy i wydarzenia są przeznaczone dla trzech grup wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat i 10-12 lat. Istnieją programy rano, popołudniu, wieczorem i całodniowe. Dzieci i ich rodzice zawsze będą mogli wybrać dogodny dla siebie harmonogram.

KidZania: gra dla dorosłych

Które dziecko nie marzy o tym, by zostać dorosłym przez krótki czas? Jak fascynujący i kuszący jest ten lub inny zawód w dzieciństwie! Aby zrozumieć, jakie jest Twoje dziecko, zabierz je do KidZania, „Miasta dzieci”, bezprecedensowego projektu stworzonego przez meksykańskiego Xaviera Lopeza Ankonę w 1999 roku. Dziś unikalny park rozrywki KidZania jest otwarty w Dubai Mall.

W tym parku stworzono warunki dla dzieci w różnym wieku, aby w zabawny sposób wyobrażać sobie ponad 70 „dorosłych” zawodów. Tutaj dzieci w wieku od 2 do 15 lat tymczasowo stają się nauczycielami, lekarzami, kierowcami, strażakami, policją, stewardessami, jubilerami itp., Rozwijając umiejętności interakcji i zdobywając pierwsze doświadczenia życiowe dla dorosłych. KidZania ma szpital, supermarket, bank, salon kosmetyczny, remizę strażacką i wiele innych „miejsc pracy”, które powodują prawdziwe zainteresowanie dzieci. Różnorodność wyborów pozwala „mieszkańcom miasta” KidZanii na zmianę nudnej lub pozornie nudnej pracy na jakąkolwiek inną - wystarczy tylko tego sobie życzyć. Dzieci mają 30 minut na opanowanie każdego zawodu. Ponadto każde dziecko otrzymuje mundur i narzędzia odpowiednie dla zawodu. W parku nie ma dorosłych. Po przekroczeniu „granicy” dziecko otrzymuje bransoletkę, która pozwala śledzić miejsce pobytu dziecka, a w lokalnej walucie KidZo („kizo”) wydawana jest pewna kwota, którą można wydać na atrakcje i rozrywkę w parku. A „praca” pomaga uzupełnić portfel, im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz. Oficjalną walutę miasta można nawet umieścić w banku KidZania, aw zamian można otrzymać plastikową kartę bankomatową. Dziecko wykonuje wszystkie czynności bez ingerencji z zewnątrz. Jednak specjalnie przeszkolony personel KidZania jest gotowy w każdej chwili udzielić pomocy „małemu dorosłemu”, aby udzielić mu niezbędnych wyjaśnień dotyczących określonego zawodu lub rodzaju działalności.

Noworoczna bajka Raffles

Czy chcesz, aby Twoje dziecko w końcu uwierzyło, że Święty Mikołaj nadal istnieje? Chcesz dać Tobie i Twoim dzieciom niesamowitą, magiczną bajkę noworoczną? Czy chcesz zostawić całą rodzinę z niezapomnianymi wrażeniami z rodzinnych wakacji z dziećmi, które warto zacząć planować z wyprzedzeniem, czy lepiej już teraz! Hotel Raffles Dubai pomoże Ci doskonale poradzić sobie z tym zadaniem: Apartament Sweet Dreams został zaprojektowany tak, aby bajka się spełniła.

Luksusowy przestronny pokój jest dosłownie pełen różnych słodyczy: tutaj twoje dzieci znajdą czekoladowe fondue fondue, piernikowy dom pomalowany glazurą, słodycze, śliwki w cukrze pudrem, świeże pączki i inne gadżety. Ale to nie wszystko: liczba ta jest „wypchana” zabawkami Hamleys - angielskiej sieci sklepów najlepszych zabawek dla dzieci na świecie! Lego konstruktory, konsole do gier Playstations, kostiumy świąteczne, kolorowanki, lalki, misie we wszystkich rozmiarach i kolorach przyciągają również małych (i dużych) gości. Skakanie w dmuchanym zamku, kolacja w pobliżu błyszczącej choinki ze światłami i zabawkami, prezenty pod poduszką - a wasze dzieci lśnią radością. Aby przedłużyć historię i wreszcie rozpieszczać swoje dzieci, goście Sweet Dreams Suite otrzymują kupon upominkowy o wartości 1000 AED (około 270 USD) na zabawki w sklepie Hamleys w Dubai Mall. Apartament Sweet Dreams pomieści dwie osoby dorosłe i troje dzieci. Cena za dzień jest do zaakceptowania. Cena uzyskanych wyświetleń jest nieoceniona.

Mamy nadzieję, że wszyscy rodzice uznają powyższe informacje za przydatne, zarówno podczas planowania letnich wakacji, jak i przyszłych zimowych wakacji w ZEA.

Życzymy miłego pobytu!

Obejrzyj wideo: - Pomóż spełnić prawdziwe marzenia potrzebujących dzieci! - PressPlayFilm (Styczeń 2020).