Andy Garcia: Nowe oblicze Baume & Mercier

Nowa twarz marki zegarków Baume & Mercier to słynny hollywoodzki aktor Andy Garcia, który zasłynął z ról w filmach Ojciec chrzestny, Nietykalni, Czarny deszcz i trylogie 11 Ocean Friends, 12 Ocean Friends i 13 Ocean Friends , a także zagrał w ponad 60 filmach i serialach telewizyjnych i wyprodukował około 30 filmów. Za najlepszą rolę drugoplanową w Ojcu chrzestnym Andy otrzymał Oscary i Złote Globy w 1991 roku. Andy Garcia pisze muzykę i stworzył kilka własnych ścieżek dźwiękowych do filmów, takich jak „The Disappearance of Garcia Lorca”, „Gary and Linda” i „The Lost City”, za które w 2006 roku otrzymał również Złoty Glob, ale jako najlepszy reżyser.

54 lata Andy pojawił się już w nowej kampanii reklamowej Baume & Mercier & Me. Na zdjęciach reklamowych wykonanych przez znanego fotografa Grega Gormana gwiazda Hollywood nosi stalowy zegarek z linii Classima Exclusives XL MOAO 8688.

Według przedstawicieli szwajcarskiego domu zegarkowego Baume & Mercier, Garcia ma klasyczną ponadczasową elegancję, ekspresyjną charyzmę i osobowość, co ich do tego przyciągnęło. Ponadto ważne były ludzkie cechy aktora, takie jak łagodność, humanizm i hojność, które uczyniły go kolejnym ambasadorem marki zegarków. Przed nim tę honorową misję przeprowadzili Evangeline Lilly i David Duchovny, Meg Ryan i Kiefer Sutherland (2006), Kim Basinger i Gary Sinis (2007), Teri Hatcher i Ashton Kutcher (2008).

Tradycyjnie umowa z firmą podpisywana jest na okres jednego roku, podczas którego „ambasador” marki zapewnia wsparcie imprezom charytatywnym i inicjatywom, takim jak kampania Baume & Mercier & Me zainicjowana w 2005 roku.

Jeśli przejdziemy do historii, zegarmistrze z Baume & Mercier już dawno zaczęli angażować się w działalność charytatywną. Arthur Baum, syn jednego z założycieli firmy, Masona Bauma, i ówczesnego dyrektora filii Baume & Mercier w Londynie, osobiście wspierał pracę francuskiego szpitala w stolicy Wielkiej Brytanii podczas pierwszej wojny światowej. Pełnił funkcję prezesa firmy, przejmując od swojego poprzednika i wuja Celestine Baum w XIX wieku. W 1920 roku Arthur Baum otrzymał za swoją pracę francuski „Order of Legion of Honor”, ​​który osobiście wręczył Prezydentowi Francji Raymondowi Poincare. Podczas II wojny światowej przewodniczący zarządu Baume & Mercier, Constantine de Gorsky, brał czynny udział w pracach Czerwonego Krzyża w Genewie.

Ale od lat dwudziestych Baume & Mercier stale wspiera wiele inicjatyw humanitarnych związanych ze środowiskiem, pomagając dzieciom i badań medycznych, które dziś stały się własną kampanią charytatywną Baume & Mercier & Me. Opiera się na trzech podstawowych zasadach: bliskości, autentyczności i kreatywności. Uczestniczą w nim gwiazdy znane milionom ludzi na świecie. Zgadzając się na udział w strzelaninach reklamowych, pomagają zebrać więcej środków na kampanię Baume & Mercier & Me, która następnie przechodzi na badania mające na celu zwalczanie raka, edukację dzieci oraz pomoc kobietom i dzieciom w najbiedniejszych krajach świata.

Baume & Mercier jest przekonany, że ci, którzy mogą wspierać innych, są do tego zobowiązani. Andy Garcia w pełni podziela ten pogląd.

Obejrzyj wideo: Andy Garcia's Intimidating Parenting Advice (Luty 2020).