Pojawiły się pierwsze szczegóły parku rozrywki Warner Bros. Świat w Abu Zabi

Miral pozwolił mi spojrzeć na pierwsze zdjęcia z tematycznymi światami Warner Bros. Park. Świat na wyspie Yas w Abu Zabi.

Miral, wiodący twórca atrakcji w Abu Zabi, ogłosił park rozrywki Warner Bros. W World Abu Dhabi pojawi się sześć interaktywnych „światów”: Metropolis, Gotham, zainspirowanych uniwersum superbohaterów DC; Cartoon Junction, Bedrock i Dynamite Gulch, wszystkie zaprojektowane w seriach animowanych, takich jak Looney Tunes i Hanna-Barbera; i Warner Bros. Plaza, nawiązujące do starego Hollywood, w którym te postacie i historie zostały ożywione.

Warner Bros World in Abu Dhabi, który znajduje się na wyspie Yas, zostanie otwarty w 2018 roku. Będzie to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki światowej klasy, łączący ultranowoczesne, ekscytujące przejażdżki, interaktywne rodzinne wakacje, atrakcje i wyjątkowe programy rozrywkowe. Od przygód DC po frywolny i cudowny świat Looney Tunes, to ekscytujące i interaktywne centrum kryje jedne z najpopularniejszych historii i postaci na świecie pod jednym dachem.

„Miral z dumą potwierdza, że ​​rok po ogłoszeniu planów budowy Warner Bros. World Abu Dhabi na wyspie Yas, robimy wielkie postępy z naszymi partnerami, a raczej osiągnęliśmy już 60% wdrożenia i jesteśmy na dobrej drodze do uruchomienia w 2018 roku ”- powiedział Mohammed Abdullah Al Zaabi, CEO Miral,„ Z przyjemnością przedstawiamy nowe szczegóły na temat sześciu unikalnych światów gry Warner Bros. World Abu Dhabi, które są kluczowym elementem naszych planów, aby uczynić Yas Island jednym z dziesięciu najpopularniejszych ośrodków przyjaznych rodzinie ”.

Wsiadanie do Warner Bros. Plaza, goście zostaną przetransportowani do Złotej Ery Hollywood przez Warner Bros. Arch. Tarcza, w której architektura w stylu Art Deco odtwarza ulice i autentyczne detale miasta, opowiadając o bogatej historii Warner Bros.

Po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie fani superbohaterów będą mogli spacerować ulicami metropolii Superman, nowoczesnego miasta wysokich drapaczy chmur lub wędrować ciemnymi alejkami Batmana - Gotham - w tym legendarnym kraju, w którym na każdym rogu czekają heroiczne wyczyny i futurystyczna rozrywka rodzinna.

Bright Cartoon Junction łączy Królika Bugsa, Scooby Doo i inne znane postacie pod stylizowanym niebem, zanurzając gości we wspaniałym świecie animacji. Dynamitowy Kanion zaprowadzi cię do gwiazd i do głębi kanionu. Na koniec goście mogą odkryć Bedrock, prehistoryczny świat, w którym żyją ptaki i dinozaury, w którym współczesna rodzina z epoki kamienia może poczuć się jak Flintstonowie.

„Warner Bros. World Abu Dhabi stanie się niepowtarzalnym elementem współczesnej sztuki, dzięki czemu po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie niektóre z najbardziej znanych postaci i opowieści ze studia pojawią się pod jednym dachem - powiedziała Pam Lifford, szefowa działu produktów konsumenckich w Warner Bros - „Ściśle współpracujemy z naszymi Partnerzy Miral wiernie odtwarzają zapierające dech w piersiach światy pełne precyzyjnych detali iz przyjemnością dzielą się tym wyjątkowym doświadczeniem z fanami w przyszłym roku ”.

Uruchomiona na wyspie Yas, w jednym z wiodących centrów biznesowych i rozrywkowych na świecie, budowa parku rozwija się, przekraczając oczekiwania. Projekt przyciągnął 5,5 tysięcy inżynierów, robotników i rzemieślników do budowy parku, który zajmie 1,65 miliona metrów kwadratowych. ft. Warner Bros World Abu Dhabi zanurzy gości w sześciu światach, składających się z 29 atrakcji i pokazów.

Warner Bros World Abu Dhabi, rozwijany we współpracy z Warner Bros. Produkty konsumenckie i DC Entertainment uzupełnią portfolio parku rozrywki Miral na wyspie. Obejmuje Ferrari World Abu Dhabi, Yas Waterworld, CLYMB oraz niedawno ogłoszony SeaWorld Abu Dhabi na 2022 rok. Yas oferuje również szeroką gamę obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym tor Yas Marina Circuit, siedem hoteli, imprezy całoroczne, arenę koncertową, 18-dołkowe pole golfowe, przystań, plażę i coraz bardziej popularne Yas Mall.