Pracownik Emirates Dubai Airlines nagrodzony za uratowanie dziecka

Pracownik Emirates uratował życie dziecka na pokładzie.

Eissam Mustafa Mohammed Ouf, członek załogi Emirates Airlines, był zajęty serwowaniem posiłków pasażerom podczas lotu z Londynu do Dubaju, gdy zauważył, że dziecko na pokładzie zaczęło się dusić i straciło przytomność. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, Iyssam natychmiast rzucił się na dziecko. Zaczął bić go w policzki i przeprowadzać resuscytację.

Dziecko odzyskało przytomność. Okazało się, że tragedia mogła mieć miejsce z powodu utknięcia jakiegoś przedmiotu w gardle. W ten sposób członek załogi poprzez swoje działania uratował życie dziecka.

Aissam był jednym z niedawno nagradzanych pracowników Emirates Group. Po raz jedenasty firma świętowała wyjątkowe usługi indywidualnych pracowników.

„Każdego roku spotykamy się, aby świętować wybitne osiągnięcia naszych pracowników. Ich ciężka praca, wytrwałość, współczucie i ciągłe dążenie do doskonałości mają zasadnicze znaczenie dla sukcesu Emirates i dnata, i gratuluję im wspaniałej pracy i wkładu” - powiedział szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor generalny Emirates Airline.

Program zachęcił ponad 70 wzorowych pracowników. Pracownicy, którzy otrzymają nominację do nagrody, są starannie dobierani.

Wręczono inne nagrody za wybitne osiągnięcia - od ratowania życia i zapewniania wsparcia w trudnych sytuacjach po tworzenie innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Tak więc pracownik działu operacyjnego na lotnisku, Fadila Bachiri, był świadkiem tego, jak jeden z pasażerów zadławił się cukierkami i prawie się udusił. Nie czekając na przybycie zespołu medycznego, sama udzieliła ofierze pierwszej pomocy. Fadila nie tylko uratował życie pasażerowi, ale także pomógł uspokoić żonę.

Obejrzyj wideo: DLACZEGO RZUCIŁAM PRACĘ W EMIRATES (Kwiecień 2020).