Musical West Side Story zostanie pokazany na scenie Opery w Dubaju

Musical West Side Story zostanie pokazany w przeddzień Walentynek na scenie Opery w Dubaju.

Lokalizacja:Dubaj Opera Dubajska
Organizator: Opera Dubajska
Opera Dubajska
Czas:14-17 lutego, o godzinie 20.00
16 i 17 lutego, o godzinie 15.00
Data:14 lutego 2017 r. - 18 lutego 2017 r

Dubaj, ZEA. Musical West Side Story, spektakl, który otrzymał wiele nagród Tony i zdobył serca tysięcy widzów na całym świecie, zostanie zaprezentowany w przeddzień Walentynek w Operze w Dubaju. Akcja osadzona na podstawie tragicznej historii miłosnej Romea i Julii w scenerii nowojorskiej dzielnicy Upper West Side opowiada o nieprzejednanej wrogości dwóch gangów „Jets” i „Sharks”.

Najpierw wystawiono musical na Broadwayu na podstawie oryginalnej powieści Arutry Loren, a następnie nakręcono film z muzyką Leonarda Bernsteina we współpracy ze Steve'em Sondheimem, w tym takie arcydzieła jak I Feel Pretty, America, Maria i Tonight. W musicalu bierze udział 36 aktorów i wykonawców, a pełna obsada spektaklu liczy 80 osób.

Znana z wielu nagród produkcja Joeya McKinleya odbywa światową trasę koncertową. W musicalu zachowano oryginalną choreografię Jerome'a ​​Robbinsa, która jest równie przyjemna dla oka i żywa opowiada fabułę, jak pięćdziesiąt lat temu. Nie przegap tego legendarnego musicalu, który nie opuścił sceny teatralnej przez prawie 60 lat!

Obejrzyj wideo: West Side Story 410 Movie CLIP - America 1961 HD (Luty 2020).