Ripe Market Indoor Summer Market, Dubaj, ZEA

Wewnętrzny targ letni Ripe Market będzie działał w Times Square Centre Mall w lipcu.

Lokalizacja: Centrum Times Square
Organizator: Centrum Times Square
Numer telefonu:04 341 8020
Bilety:
 • Wstęp wolny
 • Data:1, 8, 15, 22 i 29 lipca

  Dubaj, ZEA. Ripe Market, letni targ wewnętrzny, powraca latem tego roku i będzie otwarty w każdą sobotę lipca w Times Square Center, idealnym miejscu do spędzenia soboty, zaopatrząc się w lokalne produkty organiczne, patrząc na oferty najbardziej utalentowanych rzemieślników, rzemieślników, jubilerów i projektantów w regionie oraz ciesząc się spacerami po mieście sprzedawać z dala od ciepła.

  Usytuowany w wysadzanym drzewami atrium Times Square Center, Ripe wprowadza atmosferę targu na świeżym powietrzu do klimatyzowanego pokoju. Każdego tygodnia kupujący znajdą wybór ponad 100 lokalnych firm sprzedających wszystko, od naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, toreb skórzanych i rustykalnych artykułów gospodarstwa domowego, po ręcznie robioną biżuterię, oryginalne ubrania, sztukę, odzież dziecięcą, wyposażenie domu i zabawki dla dzieci.

  Ripe Indoor Market to także idealne miejsce dla mieszkańców Dubaju na zakup niezbędnych produktów organicznych. Każdego tygodnia owoce i warzywa, niezbędne produkty, takie jak jajka, lokalny miód, daktyle, kurczak, olej kokosowy, herbata, produkty bezmleczne, bezglutenowe, kawa, świeżo wyciskane soki, szczególnie pożywne produkty spożywcze i wiele innych są sprzedawane na rynku.

  Odbędą się również muzyka na żywo, pop-up joga i zajęcia fitness, seminaria, a dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawnych zajęciach edukacyjnych, w tym w naszym cotygodniowym zoo kontaktowym.

  Ripe jest całkowicie oddany społeczeństwu, dlatego z entuzjazmem stworzyli unikalne środowisko rynkowe na letnie miesiące, które pozwoli mieszkańcom, emigrantom i gościom na spotkanie i spotkanie w cudownej atmosferze rynku.

  Obejrzyj wideo: Russian Farmers Street Market. Bike Unfriendly Country (Kwiecień 2020).