Powiedz tak!

Ci, którzy leczyli krem ​​LA MER, NIE POTRZEBUJĄ POWIEDZIEĆ O EFEKCIE TEGO KULTU. I TYCH, KTÓRZY SĄ NIEZNANE, POTRZEBUJESZ WYPRÓBOWANIA ZRÓWNOWAŻONEGO. WIĘCEJ NIŻ W DUBAJU W SKLEPIE BLOOMINGDALE JEST MOŻLIWE PRZEPROWADZANIE RYTUAŁU SPA TYLKO NA TYM KOSMETYCE.

W rzeczywistości trzyetapowy kurs pielęgnacji twarzy i pielęgnacji twarzy został po raz pierwszy zaprojektowany wyłącznie dla narzeczonych, dlatego nazwano go The La Mer Bridal Experience. Ale dzisiaj ta procedura stała się tak popularna, że ​​absolutnie wszyscy zaczęli ją przechodzić.

Od pół wieku krążą legendy o tych kosmetykach, dlatego warto wypróbować pierwszy rytuał SPA z La Mer na Bliskim Wschodzie. Oprócz różnorodności produktów tej marki - mleczka oczyszczającego, markowych kremów nawilżających, odświeżającego serum, koncentratu, kremu pod oczy, balsamu do twarzy i balsamu - technika ich zastosowania jest interesująca. Kosmetolog działa w specjalnych punktach, których działanie pomaga opóźnić pojawienie się zmarszczek i znacznie zmniejszyć istniejące. A wszystko to oprócz doskonałego nawodnienia (najsłynniejszego efektu La Mer) oraz poczucia pełnego relaksu i harmonii, które uzyskuje się podczas zabiegu. Rezultat zawsze będzie pozytywny, a będziesz pamiętać przyjemność z używania tych kosmetyków przez długi czas. Ważny jest także składnik ekonomiczny tej propozycji - za 825 dirhamów możesz zrobić trzy feyshale, podczas gdy zwykła procedura pielęgnacji twarzy w Dubaju kosztuje średnio około 500 dirhamów.

Osobno warto wspomnieć o charakterystycznym masażu La Mer. Sama jego technika przypomina nieco ruch falujących fal - od szyi po okolice oczu, od czoła po brodę. Do masażu delikatnej skóry wokół oczu kosmetolog używa kija ze srebrną końcówką, co powoduje efekt szczególnego relaksu i przyjemności. Gorące ręczniki używane między etapami zabiegu, a miękka, miękka muzyka koją i nerwują twoje ciało.

Zazwyczaj kosmetolog zaleca podzielenie procedury na trzy etapy - jeden na miesiąc, jednak na życzenie klienta czas między tymi etapami można skrócić. Koszt La Mer Bridal Experience wynosi 825 dirhamów (koszt wszelkich produktów La Mer zakupionych podczas kursu jest odliczany od tej kwoty). Corner La Mer, Bloomingdale's Dubai, The Dubai Mall.

Główna tajemnica La Mer

Historia legendarnego Crème de la Mer i jego składowej Miracle Broth ™ to historia, która rozpoczęła się od wypadku, a zakończyła cudem. Pięćdziesiąt lat temu fizyk lotniczy, dr Max Huber, doznał poważnych poparzeń podczas testów laboratoryjnych. Medycyna nie mogła mu pomóc, a potem postanowił samodzielnie wyleczyć skórę. Po 12 latach i 6000 eksperymentów opracował formułę Miracle Broth ™, która stała się podstawą kremu La Mer.

Przepis na Eliksir Miracle Broth ™ jest opatentowany i utrzymywany w tajemnicy. Jednak wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego - wodorosty, minerały (wapń, magnez, potas, żelazo), lecytyna, witaminy C, E i B12, olejki eteryczne z cytrusów, eukaliptusa, lucerny i słonecznika. Dla Hubera ważne były nie same składniki, ale sposób ich przetworzenia, który zamienia proces nawilżania w mały cud. Huber stwierdził, że podczas przekształcania poszczególnych składników w jedną kompozycję odżywczą, ich właściwości, w połączeniu, znacznie zwiększają ich wytrzymałość. Podczas procesu biofermentacji, który odbywa się bardzo powoli, uwalniana jest energia życiowa wymagana przez komórki skóry do ich normalnego funkcjonowania.

NOWOŚĆ: ROZŚWIETLAJĄCY ŻEL POD OCZY
NOWOŚĆ Z LA MER W TYM SEZONIE - NOWOŚĆ LA MER OŚWIETLENIE ŻELU DO OCZU, ŻEL DO SKÓRY WOKÓŁ OCZU Z EFEKTEM ŚWIETLENIA
Żel natychmiast budzi się i energetyzuje skórę wokół oczu. Można go stosować codziennie, rano i wieczorem. Nałóż niewielką ilość żelu na opuszki palców, a następnie delikatnie rozprowadź po całym obszarze wokół oczu, w tym na powiekach. Żel można również stosować jako bazę do cieni, nakładając go na powieki. Rozświetlający żel pod oczy może być niezbędny, jeśli chcesz szybko uporządkować skórę - na przykład przed ważnym wydarzeniem lub po długim locie.

Obejrzyj wideo: Ricardo - Powiedz Tak Oficjalny teledysk (Styczeń 2020).