Nieznośna lekkość bytu

Temperatura powietrza +27 C, świeża bryza rozprasza lekkie chmury, ustępując promieniom słońca, ciepłe fale pieszczą bok śnieżnobiałego jachtu ... Rejs statkiem z lunchem, napojami i pływaniem; kebaby na prywatnej plaży luksusowej willi na wyspie Palm Jumeirah - nieźle, tym razem mamy imprezy firmowe.

Na marcowym Międzynarodowym Pokazie Łodzi w Dubaju, w jednym z najbardziej eleganckich klubów jachtowych w regionie, cumują jachty, łodzie rybackie i szybkie łodzie motorowe. Spacerując po molo i podziwiając luksus morza, myślę, czy zamówić 40-metrową nowość Sanlorenzo na rejsy, a nawet lepiej - superjacht własnego projektu. Dlaczego jednak wkładać miliony do wody? Jest też ekspozycja najszybszych i najdroższych samochodów na świecie - Supercar Promenade. Nadszedł czas, aby dodać do swojego garażu kolejne Bentley, Porsche, Rolls Royce, Bertone lub Mercedes Benz.

W tym samym miesiącu, na wystawach Art Dubai i Design Days, nadal możesz kupić w domu kilka kolekcjonerskich dzieł sztuki, a jednocześnie przymierzyć diamentowy naszyjnik transformatora Van Cleef & Arpels.

Chociaż, szczerze mówiąc, bardziej pociąga mnie diadem Chaumet - oczywiście jeśli chodzi o publikację. W elitarnych wyścigach Pucharu Świata w Dubaju będzie tylko to, co pokaże się w polu VIP. I każdego dnia myślę, że wolałbym coś od „grzechów” Stephena Webstera. W rzeczywistości fantastyczna różnorodność butików z biżuterią w Emiratach jest tylko myląca, trudno jest nawet określić swój wybór!

Tak tu mieszkasz i czujesz się blisko społeczeństwa ze stron Forbes. Dubaj to piękna bajka!

Czuję, że czas się obudzić ...

Irina Iwanowa

Obejrzyj wideo: Milan Kundera "Nieznośna lekkość bytu". Między wierszami (Luty 2020).