Dan Balan: „Zawsze są szanse!”

Wywiad przeprowadziła Irina Iwanowa

UDZIELAJĄC WYSOKIEJ PŁATNOŚCI PUBLICZNEJ MÓWI ROSYJSKIEJ W DUBAJU, MODNA RESTAURACJA KLUBOWA „CAVALLI” POSTANOWIŁA UTRZYMAĆ REGULARNE PODSTAWY. TUTAJ I WCZEŚNIEJ, ROSYJSKIE GWIAZDY POP I DJY ZOSTAŁY WYKONANE, A TERAZ, ABY ŚWIĘTOWAĆ OTWARCIE TYGODNIOWYCH KONCERTÓW NA „NASZE”, KLUB ZAPRASZAM MIĘDZYNARODOWĄ, AMERALANIANO, ANALYANOLIANO, ANALIANO.

Aby zadać kilka pytań piosenkarzowi, który odpoczywał po locie, musieliśmy go obudzić. Dan, pomimo swojej dość dużej popularności i zmęczenia, nie wypędził nas z pokoju, ale uprzejmie zaprosił nas, a nawet zaoferował herbatę. W obliczu tak zwyczajnego zachowania wykształconych mężczyzn z jakiegoś powodu zacząłem słuchać piosenek Dana z jeszcze większą przyjemnością. Chociaż, jak mi się wydawało, opuściła już wiek jego fanów ...

Dan, zwykle wykonawcy są „nieskręcani” przez swoich agentów lub producentów, długo i drogo. I możesz powiedzieć „człowiek-orkiestra”: śpiewać, komponować i produkować. Jak sobie z tym wszystkim radzisz?

Czy to jest cud? Swoją działalność rozpocząłem w wieku 6 lat, od wierszy. W Związku Radzieckim były publikowane w czasopismach dla dzieci. W wieku 10 lat zaczął komponować muzykę. W mojej pierwszej grupie rockowej nie śpiewałem, nie grałem na klawiszach, nie pisałem muzyki i byłem zaangażowany w promocję.

Ale przede wszystkim lubiłem komponować. Później, kiedy zgromadziłem O-Zone, postanowiłem zacząć śpiewać. Zawsze miałem własną wizję tego, jak i co robić, w tym PR, nie korzystałem z podpowiedzi innych. W końcu byliśmy bardzo młodzi, z morzem ambicji ...

Myślę, że masz ich już dość.

Tak, ale teraz jestem bardziej krytyczny wobec siebie. Potem pomyślałem, że wszystko u mnie w porządku. W rzeczywistości nie wszystko było tak płynne, ale zdobyłem doświadczenie. A teraz jestem pewien swoich umiejętności!

Czy zgadzasz się, że utalentowana osoba jest utalentowana we wszystkim?

Nie zgadzam się z takimi kategorycznymi stwierdzeniami. Są zjawiska ludzi, w których wszystko, co robią, okazuje się „super”, ale bardziej prawdopodobne jest, że nie jest to reguła, ale wyjątek.

Czy uważasz się za takie „wyjątkowe” osobowości?

Jestem tylko kreatywną osobą.

Mam pojęcie o tym, co chcę robić, pracowałem nad tym, stworzyłem własny „styl” i nadal się rozwijam. Tak, są ludzie, którzy mają umysł, intuicję, logikę, wszystko ogólnie jest super. Oczywiście takie połączenie pomaga osiągnąć sukces na wiele sposobów. Ale najlepiej jest dostać to, co lubisz, tam, gdzie przyciąga serce.

Nawiasem mówiąc, o sercu i atrakcyjności. Moim zdaniem nie można cię nazwać symbolem seksu, ale spora część rosyjskiej populacji kobiet uważa cię za taką. W zeszłym roku otrzymałeś nawet nagrodę jako „najseksowniejsza piosenkarka” ...

Czyli chcesz powiedzieć, że nie jestem wystarczająco atrakcyjny, aby nazwać mnie „symbolem”?

Hmm ... Oczywiście jesteś dla mnie bardzo miły, a twój wizerunek jest bardzo atrakcyjny, ale jednocześnie twoje mięśnie mogą być niewystarczająco podkreślone, nie ma wyraźnej brutalności ...

Czy naprawdę uważasz, że kobiety zakochują się w napompowanych mężczyznach?

Chciałbym usłyszeć od ciebie, co o tym sądzisz. Tak nie jest i wszyscy o tym wiedzą - zakochują się w charyzmie człowieka, a nie w mięśniach. Dziewczyny mogą podziwiać piękne ciało, cieszyć się nim przez jedną noc, ale nie zakochać się.

Czym twoim zdaniem jest charyzma, gdzie się ją bierze?

Charyzma jest albo tam, albo nie. Jeśli osoba jest początkowo charyzmatyczna, ale nie jest pewna siebie, kompleksy mogą ją zabić. I odwrotnie, możesz się rozwinąć, stać się bardziej naturalnym, wtedy przejawi się jaśniej. Niestety nie można go „stworzyć”, trzeba się urodzić z charyzmą.

Cóż, już zrozumieliśmy, dlaczego kobiety cię kochają, a teraz powiedz nam, co przyciąga cię w pięknym polu.

Jest to milion czynników i czasami trudno jest wyjaśnić, co „łapie” - coś w wyglądzie, barwie głosu, w gestach ... Widzisz, słowo „lubię” jest bardzo rozszerzalne. Możesz po prostu podziwiać piękną kobietę, jej długie nogi, ale przyciąga cię ta sama charyzma. Oczywiście połączenie tych dwóch czynników przyciąga jeszcze więcej.

Czy już byłeś uzależniony, czy ktoś jeszcze ma szansę?

Zawsze są szanse

Obejrzyj wideo: Mabel - Mad Love (Grudzień 2019).